Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
23
24
25
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

Σύλλογοι Μέλη

ΣΔΥΑ: Συμμετοχές μελών από 28-29 Μαϊου μέχρι και την Κυριακή 12 Ιουνίου σε διάφορους αγώνες

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Αθηνών θέλει να συγχαρεί και να ευχαριστήσει τα Μέλη του τα οποία έλαβαν μέρος από τις 28-29 Μαϊου μέχρι και την Κυριακή 12 Ιουνίου σε διάφορους αγώνες που έγιναν στην Αθήνα και στην ευρύτερη περιφέρεια της χώρας μας τιμώντας τα χρώματα του ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ.
Η παρουσία τους καθώς και οι επιδόσεις τους ήταν εξαιρετικά σημαντικές.
Αναφέρουμε τους αθλητές –τριες δρομείς σύμφωνα με τα δημοσιευθέντα αποτελέσματα και την σειρά του τερματισμού τους.
1ος Αγώνας Δρόμου Μάνης 28/5
24χλμ :Λαμπρινή Νικολακοπούλου, Σοφία Νικολακοπούλου
13χλμ: Μαργαρίτα Τζαύρα
70ος Αγώνας Θυσίας Διστόμου 29/5
Μητσάκης Σεραφείμ, Γαλανόπουλος Ιωάννης, Ζαχαρόπουλος Κων-νος, Διονυσόπουλος Νικόλαος, Ντεβετζή Αναστασία Ανδρεάδης Φραγκούλης, Τελατινίδης Νίκος, Κλάδη Νεκταρία, Ξαρχάκος Δημήτρης, Βασίλης Μελάς, Μαρία Σταμούλη, Μελέκος Γεώργιος, Μπούκα Σπυριδούλα, Κιουρτίδης Ευάγγελος, Μιχαλογιαννάκη Μανώλια, Τσαγκαράκης Κώστας, Μητσοτάκης Δημήτρης, Μαντζάνα Ιφιγένεια, Κοσμαδάκη Μαρία, Κοκκίνου Ελίνα, Μπαμπλή Δήμητρα, Βαρουξή Σοφία, Σαγήρογλου Δημήτηρς.
5ο ς Γύρος Πανεπιστημιούπολης- Πολυτεχνειούπολης Ζωγράφου 4/6
10χλμ.: Μητσάκης Σεραφείμ, Κλάδη Νεκταρία, Τούτουζα Μαρίνα
5χλμ.: Αρβανίτης Γεώργιος
1ος ΗΜΙ Φυλής 5/6
Ραζέλος Δημήτρης, Παπαδόπουλος Γεώργιος, Μπεθάνης Θεόδωρος, Ζαφειρόπουλος Ανδρέας.
Δρόμος του Επαμεινώνδα 5/6
Μακρίδης Αναστάσιος, Γριμπάπης Παντελής, Σκέντζος Γεώργιος, Ράλλιος Χάρης, Πανταζή Ανθή.
1ος Μιλτιάδειος Αγώνας Κολύμβησης Παράπλους 5/6
Μητσοτάκης Δημήτρης
Όλοι Μαζί Μπορούμε 5/6
10χλμ: Τσακίρης Γεώργιος
5χλμ : Τσακίρη Χρυσούλα
Αγώνας Δρόμου Αγ. Μαρίνας 2016 5/6
Μιχαλογιαννάκη Μανώλια
LightingUp Athens 5/6
Πολύδωρος Ευθύμιος, Γιασεμίδης Μανώλης, Μονοβάσιος Στέφανος,Γιασεμίδη Χαρούλα, Τούτουζα Μαρίνα, Κλάδη Νεκταρία, Τσακίρη Ωραία, Μπερτσάτου Ελένη
Tinos Running Experience 2016 11/6
ΗΜΙ : Λέκκας Παύλος, Παρτσινέβελος Στέλιος, Πουλημένου Μάγδα, Πέτσας Στυλιανός, Λαούδη Χρύσα, Δούσης Παναγιώτης, Καλυβιώτης Νίκος, Πρεάρης Νίκος, Μπούκα Σπυριδούλα, Καθέρης Δημήτρης, Κατσακιώρης Δημήτρης.
10χλμ : Σιώκης Θεμιστοκλής, Μπουνιαλέτος Νίκος, Λύρης Παναγιώτης, Λαϊος Βαϊος, Χανιώτης Δημήτρης, Μαναγλιώτη Αγγελική, Μαντζάνα Ιφιγένεια, Βιδάλης Μάρκος, Φαράντου Μαρία.
5χλμ : Σαρτζετάκη Ιωάννα, Θεοδωροπούλου Ζαχαρούλα, Τασινίκου Νϊκη, Παλαιολόγου Μερόπη, Μαναγλιώτης Ιωάννης, Παλιανόπουλος Χαράλαμπος, Τσώνου Αναστασία, Βασιλάκου Εύη, Μάρκου Ευαγγελία, Μπερτσάτου Ελένη, Τζεδάκη Ελένη.
(στην ανωτέρω ομάδα είναι και δρομείς από τους Συλλόγους ΕΥΚΛΗΣ, ΣΔΥ Μεσσηνίας & Αθηναίοι Δρομείς)
Megara Triathlon Super Sprint 12//6
Αράπογλου Κωνσταντίνος 3ος Γενικής
Μότσιος Κωνσταντίνος 5ος Γενικής
7ο Day Run Δάφνης Υμηττού 10χλ.
Ραζέλος Δημήτρης, Μητσάκης Σεραφείμ, Πολύδωρος Ευθύμιος, Μωραϊτης Λευτέρης, Καραπέτρος Πέτρος, Διακουμέας Γεώργιος, Γριμπάπης Παντελής, Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης, Τελατινίδης Νίκος, Kisky Chassan, Οικονόμου Κων-νος, Ευθυμίου Κων-νος, Κλάδη Νεκταρία
Το καλοκαίρι τρέχουμε και κολυμπάμε στο Αγκίστρι 11-12/6
13,5 χλμ : Μητσοτάκης Δημήτρης, Γρηγοριάδης Θεόδωρος, Μπέσης Σπύρος, Κωνσταντόπουλος Γεώργιος.
Κολύμβηση : Μητσοτάκης Δημήτρης.
Το Δ/Σ του ΣΔΥΑ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001