Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
15
Ημερομηνία : 2017-10-15
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30
31

Σύλλογοι Μέλη

Σύλλογοι Μέλη

18oς Ημιμαραθώνιος «Άκτιος Δρόμος»

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2017-10-01 00:00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 Α31-40 Male 57 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 INDEPENIENTE 1:19:54
2 Α31-40 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:07
3 Α41-50 Male 106 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:22:11
4 Α41-50 Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:23:06
5 Α51-60 Male 48 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 Stoikos Running Team. 1:24:41
6 Α41-50 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1970 ΓΕΑ RUNNING TEAM 1:25:29
7 Α41-50 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:28:09
8 Α18-30 Male 193 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1988 ΒΟΝΙΤΣΑ 1:28:26
9 Α31-40 Male 157 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:29:02
10 Α31-40 Male 147 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:29:19
11 Α31-40 Male 83 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:29:36
12 Α31-40 Male 9 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1983 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:30:15
13 Α51-60 Male 242 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ 1966 ΦΛΟΓΑ 1:31:11
14 Α41-50 Male 55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:39
15 Α51-60 Male 207 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:31:56
16 Α31-40 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:32:50
17 Α41-50 Male 12 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:33:09
18 Α51-60 Male 36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:34:13
19 Α 31-40 Male 174 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 YIOULIS RUNNING TEAM 1:34:38
20 Α51-60 Male 97 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:36:05
21 Α41-50 Male 87 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:36:30
22 Α31-40 Male 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΑΓΗΣ 1977 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:36:33
23 Α41-50 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:35
24 Α>61 Male 240 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:36:46
25 Α41-50 Male 79 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:37:13
26 Α 21-30 Male 149 ΠΕΤΡΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:22
27 Α51-60 Male 213 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ 1959 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:27
28 Α51-60 Male 187 ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1959 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:30
29 Α31-40 Male 233 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 1:39:24
30 Α41-50 Male 32 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1976 - 1:40:11
31 Α31-40 Male 185 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΕΜΕΝΤΖΑΣ 1978 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:41:07
32 Α31-40 Male 223 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:28
33 Α41-50 Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:33
34 Α>61 Male 247 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1955 1:41:38
35 Α41-50 Male 209 ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1971 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:42:06
36 Α51-60 Male 130 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΙΤΣΑΚΗΣ 1965 ΣΔΥΑ 1:42:15
37 Α41-50 Male 101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:13
38 Α>61 Male 239 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 Σ.Δ.Ι 1:43:23
39 Α51-60 Male 92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:43:25
40 Α51-60 Male 197 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΜΟΣ 1964 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:43:28
41 Γ31-40 Female 68 ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΛΑΤΚΟΥ 1984 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:43:34
42 Α31-40 Male 117 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΥΤΗΣ 1977 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:44:05
43 Α18-30 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΙΚΙΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:15
44 Α31-40 Male 175 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΑΛΑΣ 1979 1:44:22
45 Α41-50 Male 121 ΦΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:44:29
46 Α51-60 Male 167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ 1963 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:45:24
47 Α41-50 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:45:44
48 Α51-60 Male 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:45:56
49 Α41-50 Male 211 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:46:01
50 Α31-40 Male 109 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:11
51 Γ>41 Female 238 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:23
52 Α31-40 Male 122 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΛΑΜΟΣ 1985 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:46:28
53 Α41-50 Male 4 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 1972 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:46:34
54 Α18-30 Male 16 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1989 - 1:46:53
55 Α51-60 Male 33 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:47:00
56 Α31-40 Male 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΥΛΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:06
57 Α31-40 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:08
58 Α31-40 Male 38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:47:36
59 Γ31-40 Female 67 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ 1985 Σ.ΦΙΛΩΝ ΑΣΚΗΣΗΣ ΙΣΣΟΡΟΠΙΑΣ ΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΟΣ 1:47:46
60 Α31-40 Male 80 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:49
61 Α41-50 Male 14 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975 - 1:47:51
62 Α>61 Male 64 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΨΑΛΗΣ 1955 1:47:53
63 Α>61 Male 152 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:48:09
64 Α51-60 Male 194 ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ 1966 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:48:09
65 Α41-50 Male 156 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1969 ΠΑΟΚ 1:48:15
66 Α41-50 Male 61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:48:16
67 Α>61 Male 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 1950 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:29
68 Α51-60 Male 20 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1966 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:48:36
69 Α41-50 Male 110 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:52
70 Γ18-30 Female 145 ΙΩΑΝΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗ 1991 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:52
71 Γ>41 Female 52 ΕΡΡΙΚΑ ΔΕΣΥΠΡΗ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:52
72 Α41-50 Male 17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΟΓΛΟΥ 1967 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:49:19
73 Γ>41 Female 105 ΑΘΗΝΑ ΚΩΔΩΝΑ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:49:37
74 Α31-40 Male 198 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ 1981 ΥΜΗΤΤΟΣ 1:49:39
75 Α51-60 Male 128 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1961 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:49:54
76 Α>61 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:49:59
77 Α31-40 Male 245 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:50:00
78 Α41-50 Male 70 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:50:01
79 Α>61 Male 234 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΩΛΙΝΑΣ 1954 1:50:18
80 Α41-50 Male 221 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:22
81 Α51-60 Male 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:33
82 Α51-60 Male 77 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:58
83 Α18-30 Male 125 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ 1991 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:51:16
84 Α31-40 Male 63 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:50
85 Α51-60 Male 89 ΗΛΙΑΣ ΚΕΦΙΛΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:56
86 Α41-50 Male 30 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:52:44
87 Α51-60 Male 158 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 1:52:51
88 Α51-60 Male 31 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:04
89 Α51-60 Male 173 ΘΕΡΙΝΟΣ ΠΑΤΑΚΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:00
90 Α51-60 Male 42 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ 1963 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:54:09
91 Γ18-30 Female 24 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:54:37
92 Α>61 Male 243 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥΑ 1:54:53
93 Α41-50 Male 37 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ 1972 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 1:55:00
94 Α31-40 Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΔΟΥΛΗΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:39
95 Α41-50 Male 236 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ 1972 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:55
96 Α51-60 Male 196 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 1962 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:55
97 Α>61 Male 108 ΔΗΜHΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:56:12
98 Α>61 Male 19 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΡΣΟΣ 1952 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:56:17
99 Α41-50 Male 8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΒΟΣ 1967 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:56:18
100 Α41-50 Male 7 BRADLEY TRUSCEN 1967 1:56:19
101 Α51-60 Male 132 ΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ 1962 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:56:39
102 Α51-60 Male 28 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ 1964 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1:56:46
103 Α41-50 Male 153 ΓΑΛΑΝΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:08
104 Γ>41 Female 189 ΕΥΗ ΡΟΔΗ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:57:30
105 Α51-60 Male 226 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΑΡΟΛΙΒΑΝΟΣ 1964 STOIKOS TRAINING 1:57:56
106 Α41-50 Male 250 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1974 1:58:00
107 Α41-50 Male 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ 1972 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 1:58:09
108 Α41-50 Male 104 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1970 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:04
109 Α>61 Male 244 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΛΤΟΥ 1954 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:05
110 ALL Male 246 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1973 1:59:35
111 Α>61 Male 75 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1952 1:59:41
112 Α>61 Male 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1953 1:59:42
113 Α18-30 Male 115 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:02
114 Α31-40 Male 235 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:03
115 Α31-40 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1979 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:00:24
116 Α>61 Male 230 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:00:44
117 Α41-50 Male 86 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 1971 - 2:00:45
118 Α51-60 Male 186 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:47
119 Α>61 Male 220 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1951 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:02:09
120 Α31-40 Male 47 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:39
121 Α>61 Male 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1952 IOANNINA MARATHON CLUB 2:02:44
122 Α51-60 Male 49 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:03:02
123 Α31-40 Male 206 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ 1986 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:03:04
124 Α31-40 Male 159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ 1984 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:03:13
125 Α31-40 Male 137 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ 1982 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 2:03:16
126 Α31-40 Male 191 ΗΛΙΑΣ ΡΑΜΜΟΣ 1987 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:03:41
127 Α41-50 Male 168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:35
128 Γ>41 Female 140 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 Adidas runners Athens 2:05:03
129 Α31-40 Male 249 RICH CHAPPEL 1980 2:06:11
130 Α51-60 Male 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:06:24
131 Α31-40 Male 120 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1978 ΑΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:06:52
132 Γ>41 Female 3 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥΑ 2:06:59
133 Α51-60 Male 90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1959 Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:07:09
134 Α51-60 Male 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1958 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2:07:49
135 Γ31-40 Female 51 ΕΛΕΝΗ ΔΕΔΟΥΣΗ 1977 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:07:52
136 Α31-40 Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 CACUMEN TEAM 2:07:55
137 Α31-40 Male 107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2:07:56
138 Α31-40 Male 183 ΖΩΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2:08:00
139 Α18-30 Male 98 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΕΝΤΟΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:22
140 Γ>41 Female 112 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 MAD CATS 2:09:16
141 Α51-60 Male 237 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:48
142 Α31-40 Male 155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:54
143 Α>61 Male 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΥ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:10:00
144 Γ31-40 Female 214 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ 1979 Stoikos Running Team. 2:10:30
145 Α31-40 Male 118 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:49
146 Α51-60 Male 179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:11:08
147 Α41-50 Male 29 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1972 - 2:11:22
148 Α>61 Male 144 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ 1955 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:12:16
149 Α41-50 Male 123 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ 1970 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:12:51
150 Α41-50 Male 135 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:27
151 Γ>41 Female 10 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 2:13:50
152 Α41-50 Male 116 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 FREE RUNNERS 2:13:50
155 Γ>41 Female 181 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 1964 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:14:57
156 Α41-50 Male 129 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2:15:17
157 Α41-50 Male 5 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2:15:18
158 Γ31-40 Female 165 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ 1977 LOOSES 2:15:50
159 Α>61 Male 54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:50
160 Α51-60 Male 203 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΤΣΟΣ ΣΔΥΘ 2:15:56
161 Α21-30 Male 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1967 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:16:14
162 Γ>41 Female 134 ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ 1967 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:16:29
163 Α41-50 Male 176 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ 1974 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:16:29
164 Α31-40 Male 222 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΝΤΙΩΤΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:32
165 Α41-50 Male 127 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:17:37
166 Α51-60 Male 188 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 Adidas runners Athens 2:17:49
167 Α51-60 Male 231 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:18:00
168 Γ>41 Female 248 ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΕΤΗ 1966 2:19:46
169 Γ>41 Female 21 ΑΡΓΥΡΩ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 1962 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 2:20:12
170 Γ>41 Female 131 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 1952 Σ. Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 2:22:11
171 Α18-30 Male 170 ΑΔΑΜ ΠΑΠΠΑΣ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:13
172 Γ>41 Female 114 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΑΠΗ 1970 ABVIE RUNNING TEAM 2:22:20
173 Α41-50 Male 154 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ 1974 LOOSES 2:23:07
174 Α51-60 Male 139 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:18
175 Α41-50 Male 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 FREE RUNNERS 2:24:04
176 Α>61 Male 229 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΣΔΥ ΠΑΙΡΑΙΑ 2:24:30
177 Γ>41 Female 138 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:43
178 Α51-60 Male 150 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΤΟΣΚΑΣ 1963 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 2:25:38
179 Α41-50 Male 182 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:25:56
180 Α>61 Male 27 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ 1944 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2:26:27
181 Γ>41 Female 241 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1958 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:19
182 Α>61 Male 215 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:23
183 Γ>41 Female 212 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ 1973 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2:28:35
184 Α51-60 Male 178 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1958 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2:28:36
185 Γ31-40 Female 161 ΛΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:29:10
186 Γ>41 Female 78 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:29:23
187 Γ>41 Female 72 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:29:28
188 Α41-50 Male 22 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1970 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:29:28
189 Α41-50 Male 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ 1969 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:29:44
190 Γ>41 Male 208 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ 1969 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:30:54
191 Α51-60 Male 171 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:30:56
192 Γ>41 Female 190 ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΟΥΣΣΟΥ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2:31:39
193 A 61- Male 192 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1953 ΦΛΟΓΑ 2:31:47
194 Γ>41 Female 228 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:15
195 Γ18-30 Male 164 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΟΥΣΕΛΦΗΣ 1986 3Π 2:33:06
196 Γ31-40 Female 43 ΤΡΙΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 1984 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:34:50
197 Γ>41 Female 119 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 1971 ΑΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2:34:57
198 Α51-60 Male 218 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΥΦΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:18
199 Α 21-30 Male 166 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΣΚΑΣ 1995 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:39
200 Α31-40 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 - 2:43:43
201 Α18-30 Male 169 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:47
202 Α41-50 Male 210 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:45:43
203 Γ>41 Female 62 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 freerun.gr 2:46:36
204 Α41-50 Male 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 freerun.gr 2:46:37
205 Α>61 Male 204 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:02
206 Γ>41 Female 26 ΓΙΟΥΛΑ ΒΟΥΔΡΗ 1957 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:10
207 Γ>41 Female 15 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:17
208 Α31-40 Male 71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:59:27

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ

Α/Α ΒΙΒ Name YOB Club 5km
1 651 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ 1999 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:20:38
2 552 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:20:54
3 506 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:22:18
4 514 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΔΟΙΩΤΗΣ 1987 ΛΕΥΚΑΔΑ 0:22:59
5 635 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:22
6 625 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ 2003 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:24:07
7 574 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:13
8 637 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:04
9 630 ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ 2005 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:25:12
10 510 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 2002 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:25:13
11 677 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΗΝΑΤΟΣ 0:25:15
12 632 ΛΙΝΑ ΤΡΑΝΤΑΛΟΥ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:25:24
13 567 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΤΤΑΣ 2005 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:26:13
14 687 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:26:26
15 609 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ 2003 ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:27:25
16 645 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΓΓΑΡΗΣ 2003 ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:27:27
17 683 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΗΣ 0:27:34
18 631 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ 1971 ΕΥΚΛΗΣ Ν ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 0:27:38
19 662 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:38
20 608 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:46
21 678 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ 0:27:48
22 636 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:27:56
23 578 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2002 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:28:00
24 545 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ 2001 ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ 0:28:26
25 639 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 2005 ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:28:33
26 614 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΑΜΠΛΑΟΥΡΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:35
27 585 ΚΟΣΜΙΝ ΝΤΕΣΡΟΜΠΙΤΟΗ 2005 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:28:46
28 534 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 2004 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:28:48
29 686 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑΣ 0:29:33
30 571 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 2000 ΛΥΚΕΙΟ 0:29:34
31 680 ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΣΑΓΡΕΔΑΣ 0:29:35
32 572 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:48
33 652 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΝΔΡΑΣ 2002 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:30:06
34 556 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΝΑΤΟΣ 1987 ΛΕΥΚΑΔΑ 0:30:06
35 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΟΣ 2002 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:30:07
36 641 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΝΑΣ 2002 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:30:07
37 655 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ 1992 ΑΟΦ 0:30:14
38 688 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:30:47
39 565 ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΜΑΓΓΟΥ 1986 0:30:48
40 579 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:31:01
41 676 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 0:31:02
42 654 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΣΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:03
43 618 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:31:03
44 661 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 0:31:04
45 633 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ 2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:31:21
46 531 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 2005 ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:31:21
47 559 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:36
48 536 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΠΟΣ 2003 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:32:02
49 503 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1968 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:32:03
50 604 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:21
51 577 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΠΟΣΒΕΛΗΣ 1991 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:32:23
52 523 ΡΑΝΙΑ - ΚΑΡΜΕΝ ΓΡΑΨΑ 1989 0:32:34
53 520 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 MAD CATS 0:33:00
54 512 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 2002 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:33:05
55 681 ΚΩΣΤΑΣ ΡΕΝΑΤΟΣ 0:33:10
56 557 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΚΙΔΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:21
57 602 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕΠΟΝΗΣ 2003 ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:33:24
58 543 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 2017 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:33:29
59 685 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΤΗΣ 0:33:34
60 529 ΘΩΜΑΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1987 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:37
61 682 ΛΙΝΑ ΜΠΙΖΟΥ 0:33:42
62 666 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:58
63 675 ΜΑΡΙΝΑ ΛΕΟΝΤΑΡΗ 0:34:06
64 684 ΒΛΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 0:34:10
65 679 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:34:26
66 505 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΑΒΑΝΗΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:48
67 553 ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗ 2003 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:06
68 653 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΔΡΑΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:06
69 537 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΠΟΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:06
70 617 ΕΛΕΝΗ ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ 2005 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:35:11
71 533 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΟΡΑΙΟΥ 1973 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:35:18
72 611 ΛΑΟΥΡΑ ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:35:57
73 555 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ 2017 0:36:00
74 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΪΝΑΣ 0:36:09
75 550 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΑΙΝΝΗ 2004 ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:36:38
76 592 ΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1972 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:18
77 674 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣΧΑΣ 0:37:19
78 532 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΡΟΥΔΑΚΗ 1959 0:37:26
79 589 ΜΑΡΙΑ ΞΙΜΙΤΙΔΟΥ 1988 ΑΘΗΝΑ 0:37:36
80 549 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΑΙΝΝΗ 2003 ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:38:22
81 668 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΛΑΜΟΥ 0:38:42
82 508 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΥΡΙΟΤΗΣ 2003 ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:38:49
83 669 ΡΟΥΤΣΥ ΚΛΕΙΣΟΥ 0:38:49
84 622 ΛΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:39:12
85 521 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ 1960 ΑΡΤΑ 0:39:25
86 591 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ 2005 ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:39:30
87 624 ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗ 2003 ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:39:36
88 576 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΟΡΔΟΥΒΑΛΗ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:39:50
89 667 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ 0:40:58
90 541 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΗΜΑΡΙΔΟΥ 1988 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:40:59
91 601 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΤΑΣ 1999 ΑΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0:41:01
92 628 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΑΣΙΑ 2001 ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ 0:41:32
93 500 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΒΡΑΜΠΟΥ 2000 ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ 0:41:32
94 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:42
95 621 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:50
96 607 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:42:25
97 538 ΟΛΓΑ ΖΕΠΟΥ 2005 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:42:26
98 643 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ 1954 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:42:58
99 612 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:43:27
100 673 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 0:43:50
101 599 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 1991 ΑΠΣ Δρομέων Ξάνθης 0:44:10
102 597 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2017 Σ.Δ. ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:44:59
103 502 ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:45:27
104 603 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ 1979 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:28
105 634 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 1952 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:46
106 642 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:46
107 547 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 1967 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:46:01
108 570 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1950 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:33
109 528 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΑΝΗ 1977 0:47:16
110 629 ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΖΡΙΜΗ 1961 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:47:33
111 575 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΦΗ 1970 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:47:55
112 504 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 1977 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:26
113 638 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ 1943 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:48:30
114 594 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2004 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:48:35
115 525 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΟΤΖΕΛΙΔΟΥ 1964 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:41
116 627 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΡΩΜΑΤΑ 1970 Σ.Δ.ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:50:13
117 644 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΗ 2005 ΜΑΘΗΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 0:51:16
118 564 ΜΥΡΤΩ ΛΥΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:51:16
119 665 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΒΕΡΑΚΗ 0:51:53
120 515 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΤΑΚΗ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:51:53
121 626 ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1964 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:11
122 551 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΣΙΟΥ 1994 ΣΤΡΕΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:52:12
123 560 ΚΑΛΗ ΚΥΡΑΚΟΥ 1973 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:13
124 524 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 1970 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:54:13
125 588 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΙΓΚΟΣ 1939 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:22
126 554 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:57:39
127 544 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ 1955 0:58:48
128 650 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΦΩΛΙΝΑ 1959 0:58:48
129 509 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 2017 1:01:24
130 516 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:08:03
131 623 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:20:01
132 501 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1944 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:06

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2017-10-01 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001