Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Γύρος Καδμείας 2018 - 30 Δεκ 2018

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ «ΓΥΡΟΥ ΚΑΔΜΕΙΑΣ» 
Κυριακή 30 Δεκεμβρίου 2018

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΑΓΟΡΙΑ 1.800 μέτρα γεν. 2004- 2005-2006
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2. ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 
4. ΜΑΡΓΕΛΛΟΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
5. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6. ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7. ΦΙΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8. ΒΕΓΚΝΕΡ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
9. ΓΚΕΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10. ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΣ ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ
11. ΣΚΟΥΡΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1.800 μέτρα γεν. 2004-2005-2006
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2. ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3. ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4. ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5. ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6. ΤΣΟΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7. ΓΚΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 
8. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 
10. ΕΞΗΝΤΑΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΑΓΟΡΙΑ 1.800 μέτρα γεν. 1984 έως και 2003
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΒΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
2. ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
3. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ
5. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
7. ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 
8. ΣΑΣΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9. ΒΑΛΤΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 
10. ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΠ
11. ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α
12. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥΠ
13. ΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
14. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α.
15. ΑΝΘΗΣ ΑΡΣΙΤΟΤΕΛΗΣ 
16. ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
17. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 
18. ΔΗΜΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 
19. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ALLIARTISTAS RUNNING TEAM
20. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
21. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΡΗΣ ALLIARTISTAS RUNNING TEAM
22. ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1.800 μέτρα γεν.1984έως και 2003
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2. ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3. ΚΑΡΥΔΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5. ΜΑΓΓΟΓΙΑ ΟΛΓΑ ALLIARTISTAS RUNNING TEAM
6. ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΓΚΥ ALLIARTISTAS RUNNING TEAM
8. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ 
9. ΚΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
10. ΚΕΛΕΚΙΔΗ ΒΑΣΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
11. ΜΠΟΤΗ ΝΑΝΣΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΝΔΡΕΣ 4.500 μέτρα γεν. 1983 & Μεγαλύτεροι
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
2. ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
3. ΚΑΨΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΑ ΚΥΘΗΡΩΝ
4. ΤΑΒΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 
5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
6. ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ
7. ΒΟΛΤΙΑΝ ΜΑΛΒΕΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
8. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FANIS TEAM
9. ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
10. ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
11. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΑ
12. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
13. ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑ.ΣΥ.Δ.Α.Σ
14. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
15. ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
16. ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΑ
17. ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 
18. ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
19. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
20. ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΦΑΝΣ
21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
23. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΔΜΟΣ
24. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΔΜΟΣ
25. ΤΣΙΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
26. ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DSA RUNNING TEAM
27. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΥΑ
28. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ
29. ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ NO FEAR
30. ΚΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
31. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
32. ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
33. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
34. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
35. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
36. ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ SANTA RUNNING TEAM
37. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ
38. ΝΤΕΛΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ΑΠΣΗ ΠΑΜΜΑΧΩΝ
39. ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
40. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
41. ΚΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
42. ΠΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
43. ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
44. ΓΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
45. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
46. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
47. ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
48. ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΥΡΙΔΩΝΣ ADR
49. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
50. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
51. ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
52. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΚ
53. ΖΟΥΛΑΜΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 
54. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
55. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
56. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
57. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 
58. ΚΑΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
59. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ/ΝΟΣ 
60. ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
61. ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΑΔΥΣΣΕΑΣ PILALIEN
62. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
63. ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΚΑΣ
64. ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
65. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
66. ΔΗΜΑΣ ΤΑΚΗΣ 
67. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
68. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
69. ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ
70. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
71. ΧΟΛΕΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
72. ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
73. ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 
74. ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
75. ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
76. ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
77. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ALLIARTISTAS RUNNING TEAM
78. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
79. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
80. ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 
81. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
82. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
83. ΧΑΡΕΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ τ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
84. ΧΑΡΕΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ τ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
85. ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
86. ΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
87. ΖΕΡΒΑΣ ΚΑΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
88. WAGNER STEPHANE 
89. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 
90. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
91. ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 
92. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΒΑΣ
93. ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ
94. ΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
95. ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
96. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 
97. ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 
98. ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
99. ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
100. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
101. ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
102. ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
103. ΦΙΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
104. ΦΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
105. ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
106. ΜΗΧΑΪΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
107. ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
108. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
109. ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
110. ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
111. ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
112. ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ 4.500 μέτρα γεν. 1983 & Μεγαλύτερες 
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ NO FEAR
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
4. ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ALLIARTISTAS RUNNING TEAM
5. ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
6. ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 
7. ΚΑΡΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 
8. ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
9. ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΙΚΗ 
10. ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
11. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
12. ΜΠΑΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 
13. ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
14. ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΟΥΛΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
15. ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
16. ΦΟΥΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
ΝΠΔΔ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ
ΚΥΠΡΟΥ 3 - 32200 - ΘΗΒΑ
Τηλέφωνο / Φαξ: 2262023970


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001