Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Αποτελέσματα: ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 2015

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 23ΧΛΜ KATAΦΥΚΙ

Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club CP 23km Finish
1 A 30-39 Male 159 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ - 0:52:44 1:33:22
2 A 40-49 Male 49 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:29 1:37:34
3 A 40-49 Male 67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1970 0:55:09 1:40:03
4 A 40-49 Male 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1974 SUMMIT RUNNERS 0:55:23 1:40:04
5 A 40-49 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ - 0:57:34 1:41:38
6 A 30-39 Male 37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1981 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:58:59 1:43:01
7 A 40-49 Male 33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:38 1:45:14
8 A 40-49 Male 145 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ 1973 0:59:36 1:48:03
9 A 30-39 Male 142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:01:36 1:48:40
10 A 40-49 Male 147 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 1:01:26 1:48:44
11 A 40-49 Male 63 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 1:01:54 1:50:08
12 A 40-49 Male 129 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Ο.Μ.Γ. 1:02:55 1:50:27
13 Γ 41-50 Female 31 XΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ 1972 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1:02:32 1:50:35
14 A 30-39 Male 126 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:46 1:52:03
15 A 40-49 Male 80 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:22 1:54:51
16 A 50-59 Male 160 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΗΤΣΑΚΗΣ - 1:05:15 1:54:56
17 A 30-39 Male 28 ΤΑΣΟΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 1977 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:05:57 1:55:00
18 A 40-49 Male 19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:06:45 1:56:09
19 A 30-39 Male 102 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:07:09 1:57:02
20 A 50-59 Male 65 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 1:08:29 1:58:52
21 A 30-39 Male 10 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:08:13 1:59:36
22 A 60+ Male 118 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:08:13 1:59:37
23 Γ 41-50 Female 60 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ 1970 1:06:27 2:00:00
24 A 30-39 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ 1985 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:06:59 2:01:58
25 A 50-59 Male 38 ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 1965 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:38 2:04:31
26 A 30-39 Male 57 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 1978 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:08:45 2:04:46
27 A 30-39 Male 106 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ 1977 1:11:08 2:05:11
28 A 30-39 Male 61 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΩΝΗΣ 1976 1:11:34 2:05:24
29 A 40-49 Male 97 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ 1972 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:48 2:05:46
30 A 40-49 Male 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 1:15:05 2:06:18
31 A 50-59 Male 107 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1960 NUVENTI COACHING TEAM 1:10:40 2:06:31
32 A 40-49 Male 87 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:13:21 2:07:34
33 Γ 31-40 Female 43 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:13:13 2:08:37
34 A 30-39 Male 64 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:13:15 2:09:11
35 A 30-39 Male 98 ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERAINRUNNERS - FIFTH ELEMENT 1:15:46 2:09:22
36 A 50-59 Male 68 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:00 2:10:18
37 A 50-59 Male 30 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΕΑΣ 1:13:32 2:10:20
38 A 30-39 Male 104 ΠΕΤΡΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:15:20 2:10:26
39 ALL Male 165 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ - 1:15:19 2:10:27
40 A 17-20 Male 92 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ 1997 Ο.Π.Ο.Π. 1:15:29 2:11:47
41 A 30-39 Male 164 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - 1:17:06 2:12:59
42 A 30-39 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΑΣ 1985 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:11:38 2:13:04
43 A 40-49 Male 84 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ 1972 ΑΣΑΕΔ 1:14:33 2:13:07
44 A 50-59 Male 91 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ 1965 Ο.Π.Ο.Π. 1:15:28 2:13:14
45 A 60+ Male 47 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1953 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:34 2:14:02
46 A 40-49 Male 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ 1972 SNAILS RUNNING TEAM 1:16:10 2:14:23
47 A 17-20 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ 2010 1:16:08 2:14:53
48 A 30-39 Male 62 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:02 2:14:55
49 A 50-59 Male 54 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:30 2:15:17
50 A 40-49 Male 8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1969 1:14:40 2:16:23
51 A 30-39 Male 7 ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:49 2:17:17
52 Γ >51 Female 135 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 1:16:36 2:17:21
53 A 50-59 Male 154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ - 1:22:50 2:18:23
54 A 17-20 Male 152 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ - 1:22:32 2:19:01
55 Γ 31-40 Female 113 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:19:18 2:19:12
56 Γ 41-50 Female 70 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:12 2:19:45
57 A 30-39 Male 93 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1980 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:21:12 2:20:33
58 A 60+ Male 139 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤ 1:20:05 2:20:40
59 A 60+ Male 11 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΡΣΟΣ 1952 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:19:39 2:20:59
60 A 40-49 Male 27 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ADIDAS RUNNINT TEAM / SNAILS 1:18:18 2:21:05
61 Γ 31-40 Female 5 CHRISTINE RIGHTWEISER 1981 ADIDAS RUNNINT TEAM / SNAILS 1:18:22 2:21:06
62 A 30-39 Male 79 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1985 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:20:20 2:21:36
63 A 40-49 Male 85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ 1973 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:16:28 2:21:37
64 A 30-39 Male 18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:21:04 2:21:37
65 A 30-39 Male 53 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 1:19:30 2:21:41
66 A 40-49 Male 16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1970 1:22:54 2:22:03
67 A 30-39 Male 123 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΡΑΜΦΟΣ 1981 1:15:07 2:22:14
68 A 30-39 Male 56 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 1:28:28 2:22:42
69 A 40-49 Male 41 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:28 2:22:47
70 A 30-39 Male 78 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:33 2:22:48
71 Γ 41-50 Female 137 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 1:18:26 2:22:55
72 A 40-49 Male 110 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:08 2:23:25
73 A 50-59 Male 128 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:40 2:23:30
74 A 30-39 Male 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ 1982 1:18:29 2:24:43
75 A 40-49 Male 116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1966 ARG 1:19:36 2:25:56
76 A 50-59 Male 77 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1962 1:22:04 2:26:04
77 Γ 41-50 Female 112 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:22:59 2:26:27
78 A 50-59 Male 124 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1963 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:25:49 2:27:03
79 A 40-49 Male 141 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:48 2:27:56
80 A 50-59 Male 151 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1956 1:19:52 2:30:26
81 A 30-39 Male 94 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:25:30 2:30:27
82 Γ 41-50 Female 1 TRUDI EMILIANOU 1969 1:23:16 2:30:27
83 A 21-29 Male 115 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1986 1:24:05 2:30:37
84 Γ 22-30 Female 73 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΡΙΟΥ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:26:45 2:32:13
85 A 30-39 Male 156 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΚΙΝΑΣ - 1:24:24 2:33:12
86 A 50-59 Male 44 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:20 2:36:40
87 A 40-49 Male 25 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 1966 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:31:29 2:38:13
88 A 30-39 Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:31:27 2:38:13
89 A 40-49 Male 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:03 2:38:18
90 A 50-59 Male 58 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:32:23 2:38:27
91 ALL Male 163 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - 1:31:31 2:39:04
92 Γ 41-50 Female 51 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ 1971 ΣΑΠΠΑΖ 1:32:43 2:40:01
93 A 40-49 Male 125 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1966 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:29:51 2:40:02
94 A 50-59 Male 150 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 1:32:38 2:40:02
95 A 50-59 Male 138 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 1:32:27 2:40:38
96 Γ 41-50 Female 132 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:31:35 2:43:37
97 A 60+ Male 46 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:31:26 2:43:38
98 A 60+ Male 130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1954 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:34:18 2:46:40
99 Γ 31-40 Female 71 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:20 2:46:40
100 A 40-49 Male 134 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1966 1:32:59 2:49:56
101 A 50-59 Male 121 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:41 2:50:37
102 A 21-29 Male 249 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ 1990 1:30:26 2:51:37
103 Γ >51 Female 26 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1964 1:38:28 2:52:42
104 A 50-59 Male 69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:47 2:52:44
105 A 30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΩΗΣ 1982 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:26 2:52:45
106 A 40-49 Male 24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ 1973 ΤΡΕΧΑΛΑΤΖΙΔΕΣ ΡΥΤΟΥ 1:37:17 2:54:53
107 Γ 41-50 Female 157 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - 1:38:44 2:56:23
108 A 40-49 Male 32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:42:11 2:58:24
109 Γ 31-40 Female 131 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 1:41:12 2:58:25
110 Γ 31-40 Female 158 ΓΩΓΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ - 1:44:21 2:58:32
111 A 60+ Male 20 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:19 3:00:06
112 A 50-59 Male 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:24 3:02:25
113 Γ 31-40 Female 66 ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΩΝΗ 1981 INTERSPORT 1:43:15 3:04:04
114 Γ 31-40 Female 21 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 1981 INTERSPORT 1:43:23 3:04:06
115 ALL Male 153 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ - 1:43:41 3:04:07
116 A 50-59 Male 89 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:21 3:04:30
117 A 40-49 Male 76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΣ 1972 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:49:52 3:13:05
118 ALL Female 161 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ - 1:56:40 3:32:00
119 A 50-59 Male 8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ-ΤΙΜΕ LIMIT 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:52 -


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΧΛΜ Π.ΣΑΜΠΑΝΗΣ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km
1 17-35 Male 235 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ 1982 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:38:04
2 17-35 Male 341 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ - 0:39:56
3 17-35 Male 297 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΚΑΣ 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:40:07
4 36-50 Male 282 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ 1972 0:42:18
5 17-35 Male 268 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1996 ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0:44:19
6 17-35 Male 210 THEOFANIS PAPASTAUROU 1994 ANEXARTITOS 0:44:19
7 17-35 Male 327 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΚΚΙΝΑΣ 1979 0:44:37
8 36-50 Male 288 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1976 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:45:58
9 17-35 Male 213 ARGYRIS TZIERIS 1990 ANEXARTITOS 0:47:01
10 17-35 Male 242 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΖΑΣ 1990 0:47:01
11 36-50 Male 287 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:47:27
12 36-50 Male 285 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:37
13 17-35 Male 203 RAUL GHURPET 1999 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:48:16
14 36-50 Male 329 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΑΚΗΣ - 0:48:19
15 51+ Male 304 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΙΩΚΗΣ 1957 ΣΔΥΑ 0:48:48
16 36-50 Male 239 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π. ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 1979 - 0:48:58
17 36-50 Male 308 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ 1971 SUMMIT RUNNERS 0:48:59
18 36-50 Male 302 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1977 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:49:30
19 17-35 Male 251 ΤΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991 POROS TRIATHON TEAM 0:49:59
20 17-35 Male 333 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΡΟΒΡΑΚΗΣ - 0:50:01
21 17-35 Male 336 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ - 0:50:10
22 17-35 Male 306 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ 1994 0:50:40
23 36-50 Female 334 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΦΤΑΚΗ - 0:50:42
24 36-50 Male 215 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΚΛΗΡΟΣ 1979 0:52:30
25 17-35 Male 280 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΑΣ 1981 ΣΔΥΜ 0:52:50
26 17-35 Male 322 ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΣΟΥΝΗΣ - 0:53:25
27 17-35 Male 300 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 1990 0:53:27
28 17-35 Male 276 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ 2000 Ο.Π.Ο.Π. 0:53:28
29 36-50 Male 232 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΤΖΑΛΗΣ 1975 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:53:35
30 36-50 Female 269 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 1968 NUVENTI TELMISSOS 0:53:41
31 36-50 Female 270 ΓΚΡΕΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:53:56
32 36-50 Male 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΚΙΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:24
33 51+ Male 260 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:26
34 36-50 Male 244 ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:54:47
35 36-50 Male 214 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1971 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:54:52
36 36-50 Male 281 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΝΟΣ 1966 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:54:57
37 36-50 Female 248 ΙΩΑΝΝΑ ΖΙΩΓΑ 1976 0:54:57
38 51+ Male 332 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - 0:55:20
39 36-50 Male ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:55:27
40 51+ Male 261 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:55:50
41 36-50 Male 296 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΗΣ 1977 POROS TRIATHON TEAM 0:56:22
42 36-50 Male 227 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1972 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 0:56:47
43 36-50 Male 275 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1973 0:57:01
44 17-35 Male 264 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΟΡΟΝΤΙΝΗΣ 1992 0:57:01
45 51+ Male 284 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:57:22
46 36-50 Female 211 SUSANNE PRÜFER 1969 0:58:44
47 51+ Male 339 JASON FIEHS - 0:58:50
48 17-35 Male 324 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΛΥΜΠΑΔΗΣ - 0:58:55
49 17-35 Male 202 STEVEN GEORGIOU 1983 ANTIPAROS EN PLO 0:59:09
50 17-35 Male 218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ 1981 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 0:59:10
51 51+ Male 335 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ - 0:59:32
52 51+ Female 259 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΣΕΛΑ 1964 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:13
53 17-35 Male 340 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ - 1:00:23
54 36-50 Male 330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΩΚΛΗΣ - 1:01:44
55 36-50 Male 229 ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:21
56 17-35 Male 323 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΣ - 1:02:34
57 36-50 Male 325 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΡΗΣ - 1:02:44
58 36-50 Male 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1978 1:03:26
59 36-50 Male 266 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 1971 1:03:30
60 36-50 Male 303 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1974 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:03:31
61 51+ Male 241 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΟΥΓΚΑΝΗΣ 1964 1:03:44
62 36-50 Female 313 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969 1:04:38
63 36-50 Male 298 ΝΙΚΟΣ ΡΟΠΟΤΙΑΣ 1972 YIOULIS RUNNING TEAM 1:04:39
64 36-50 Male 272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 KLAMPANI RUNNING TEAM 1:04:39
65 36-50 Male 237 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΚΟΓΛΟΥ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:42
66 36-50 Male 320 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ - 1:07:25
67 17-35 Female 238 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΑΡΑΚΗ 1981 1:07:35
68 36-50 Male 207 STELIOS LYRAS 1972 SDYP 1:08:12
69 17-35 Female 230 ΧΑΡΑ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ 1986 1:08:17
70 51+ Male 293 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1931 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:54
71 51+ Female 253 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:54
72 17-35 Male 221 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΘΗΣ 1987 1:09:09
73 17-35 Male 265 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ 1987 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:09:10
74 51+ Male 337 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ - 1:09:43
75 17-35 Female 310 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:09:56
76 51+ Male 225 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΛΑΣ 1952 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:10:08
77 36-50 Male 326 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ - 1:10:38
78 51+ Male 291 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:03
79 36-50 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:12:39
80 36-50 Female 328 ΕΡΙΕΤΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑ - 1:12:39
81 17-35 Female 301 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΑΝΤΟΥ 1998 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 1:12:45
82 17-35 Female 277 ΘΕΟΔΟΤΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ 1987 1:12:53
83 51+ Male 290 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:13:28
84 51+ Male 309 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:13:31
85 36-50 Male 305 ΗΛΙΑΣ ΣΚΑΛΤΣΑΣ 1979 1:13:56
86 36-50 Male 321 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ - 1:14:12
87 51+ Female 219 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:14:42
88 51+ Female 223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΟΥΔΡΗ 1957 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:14:42
89 36-50 Female 299 ΒΡΙΣΗΙΣ ΡΟΥΧΩΤΑ 1976 1:16:56
90 51+ Female 294 ΦΑΝΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1947 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:25:54
91 36-50 Female 283 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ 1971 SUMMIT RUNNERS 1:29:25
92 17-35 Female 250 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΙΟΥ 1989 1:35:49
93 17-35 Female 311 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 2005 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 1:37:03
94 51+ Male 222 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1934 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:42:13
95 ALL Male 331 NONAME - 1:42:13
96 36-50 Male 233 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1970 SUMMIT RUNNERS 1:42:42
97 17-35 Male 278 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ 1983 1:44:32
98 17-35 Female 307 ΣΟΝΙΑ ΣΤΡΑΤΙΚΗ 1988 1:44:34


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΚΑΠΑΡΗ 2.500m
A/A Gender BIB Name YOB Club Finish
1 Male 112 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1977 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0:35:04
2 Male 107 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 1977 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:36:12
3 Male 149 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΒΑΙΑΝΝΗΣ - 0:37:32
4 Male 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1972 ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ 0:38:02
5 Male 154 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ - 0:38:30
6 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 0:39:12
7 Male 106 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΗΣ 1977 POROS TRIATHON TEAM 0:39:35
8 Male 84 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΚΟΣ 1968 0:40:56
9 Male 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ 1986 0:41:15
10 Female 132 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ - 0:42:34
11 Male 81 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΣΑΚΙΩΤΗΣ 1980 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0:42:39
12 Male 146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΚΛΗΣ - 0:42:49
13 Male 67 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ 1978 KALLITHEA OPEN WATER SWIM TEAM 0:42:59
14 Male 25 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 0:44:00
15 Male 47 ΘΩΜΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:13
16 Female 74 ΓΚΡΕΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ATHENS TRIATHLON TEAM 0:46:08
17 Male 105 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΡΑΜΦΟΣ 1981 0:46:46
18 Male 57 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ 1975 0:47:06
19 Male 148 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ - 0:47:13
20 Male 119 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΓΚΡΗΣ 1980 0:47:43
21 Female 73 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 1968 NUVENTI TELMISSOS 0:48:28
22 Male 32 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 0:49:02
23 Male 21 GRIGORIS MEGREMIS 2001 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:49:28
24 Male 72 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1953 ΛΕΑΝΔΡΟΣ 0:49:57
25 Male 61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 0:50:08
26 Male 83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:50:14
27 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 1973 SUMMIT RUNNERS 0:50:49
28 Male 31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:51:53
29 Male 99 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ 1977 0:52:25
30 Male 48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΜΠΟΛΑΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:29
31 Male 65 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:52:41
32 Male 142 ΙΣΑΑΚ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ - 0:54:27
33 Male 129 ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ 1973 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:55:39
34 Male 120 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1970 0:59:26
35 Male 58 ΓΕΩΡΓΙΟS ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗS 1977 1:01:58
36 Male 160 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ - 1:07:18
37 Male 159 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΖΙΕΡΗΣ - 1:07:23
38 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - EYXIΔΑΣ 1:09:31
39 Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1978 1:09:55
40 Male 145 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΕΡΗΣ - 1:10:26
41 Male 94 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:11:34
42 Male 63 ΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣ 1984 1:13:35
43 Male 158 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΑΚΑΣ - 1:15:24


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001