Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΔΤ- Αποτελέσματα δρόμου Ραμνούς - Γραμματικό

Από που να ξεκινήσουμε και που να τελειώσουμε! Ένας αγώνας ξεχωριστός, διαφορετικός από όλες τις απόψεις! Ιστορικότητα της περιοχής με ένα από τα σπουδαιότερα αρχαιολογικά μνημεία της Ελλάδος την αρχαία πόλη της Ραμνούντος και σε μια διαδρομή φυσικού κάλους με ατελείωτα αμπέλια ελαιώνες πεύκα και δάσος αλλά και με αρκετές έντονες ανηφορικές κλήσεις που μπορεί να δυσκολεύουν την διαδρομή, αλλά στον τερματισμό στην κεντρική πλατεία του Γραμματικού να υποδέχονται όλοι όσοι συνετέλεσαν στην διοργάνωση τους συμμετέχοντες αθλητές με έναν πλούσιο μπουφέ με παραδοσιακά εδέσματα με την επιμέλεια του συλλόγου γυναικών Γραμματικού καθώς και της δραστήριας και δυναμικής προέδρου της τοπικής κοινότητας Γραμματικού Σοφίας Σιδέρη. Στον τερματισμό όλους τους αθλητές συμμετέχοντες περίμενε το συλλεκτικό μετάλλιο με την απεικόνιση της Θεάς Νέμεσις έμβλημα της Ραμνουντας και μια τσάντα με πλούσια δώρα και αναμνηστικά προσφορά των χορηγών του αγώνα. Την παράσταση έκλεψαν βέβαια το χορευτικό νέων του συλλόγου Γραμματικού, μαζί με τις κυρίες του συλλόγου γυναικών Γραμματικού, με την πολύ όμορφη χορευτική τους παρουσία με ελληνικούς παραδοσιακούς χορούς. Καταλαβαίνεται πως το γλέντι άναψε πραγματικά για τα καλά! με καλή διάθεση από όλους, από τους αθλητές , τους εθελοντές τους επισκέπτες αλλά και από όλους τους συντελεστές. Επίσης θα θέλαμε να επισημάνουμε την ακόμη μεγαλύτερη συμμετοχή από την προηγούμενη χρονιά των συμμετεχόντων αθλητών και αθλουμένων της περιοχής του Γραμματικού. Αλλά όχι μόνο μπράβο στους συμμετέχοντες αθλητές του Γραμματικού, και ένα μεγάλο μπράβο στους εθελοντές της περιοχής και όχι μόνο. Ένα μεγάλο μέρος της επιτυχίας οφείλεται στους υποστηρικτές χορηγούς που ενίσχυσαν με την προσφορά τους την εκδήλωση αυτή. Εμείς όλοι θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους φίλους συναθλητές που μας τίμησαν με την παρουσία τους και όλους όσους συνετέλεσαν στην καλύτερη διοργάνωση του γεγονότος αυτού. Θα θέλαμε επίσης να ευχαριστήσουμε όλους τους φίλους συναθλητές για άλλη μια φορά δείχνοντας την ευαισθησία τους για τον συνάνθρωπο μας που έχει την άμεση ανάγκη και βοήθεια σίτισης στην περιοχή, προσφέροντας τρόφιμα είδη πρώτης ανάγκης. Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους και όλες για την συμμετοχή τους, και να ξέρετε σας περιμένουμε πάντα την τελευταία Κυριακή των αποκριών στον 3ο Αγώνα Δρόμου Ραμνούς - Γραμματικό το 2017!


Αποτελέσματα δρόμου 11km Ραμνούς-Γραμματικό 
Γενική κατάταξη Αριθμός δρομέα Επώνυμο Όνομα Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) Φύλο Κατάταξη/φύλο Σύλλογος
1 154 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:46:27.54 M 1 GOSPORT
2 80 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:48:37.00 M 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 238 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:48:58.59 M 3 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
4 217 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 0:49:44.11 M 4 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5 123 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:52:09.32 M 5 OUTRUN
6 83 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:54:17.45 M 6 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
7 66 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:55:03.28 M 7 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
8 155 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:55:07.08 M 8 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
9 23 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ 0:55:36.74 M 9 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10 187 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:55:48.03 M 10 ΣΔΥΑ
11 129 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:56:07.48 M 11 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
12 99 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:09.25 M 12 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
13 191 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 0:56:32.85 M 13 2Α MAΛ
14 246 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:56:43.12 M 14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
15 46 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:56:57.43 M 15 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΡΤΑΣ
16 69 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:57:29.82 M 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 41 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:57:35.17 M 17 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
18 114 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 0:57:35.25 M 18 ALLTERRAINRUNNERS
19 174 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0:58:01.43 M 19 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
20 127 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:58:08.08 M 20 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
21 1 BODZIONY MAREK 0:58:08.13 M 21 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
22 130 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:58:08.26 M 22 ΣΑΦΑΝΣ
23 152 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:58:32.20 M 23 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
24 234 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:58:34.67 M 24 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
25 126 ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:58:38.52 M 25 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU
26 128 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:41.99 M 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27 151 ΡΟΔΗ ΕΥΗ 0:58:42.07 F 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
28 190 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:58:48.18 M 27 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29 145 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:58:48.19 M 28 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
30 13 ΑΛΓΚΙΝΤΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ 0:58:51.37 M 29
31 189 ΥΨΗΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:59:32.56 M 30 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
32 52 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:00:20.17 M 31 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
33 125 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1:00:34.04 M 32
34 193 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:42.20 M 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 102 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:01:03.38 M 34 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
36 17 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1:01:47.14 F 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
37 10 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:01:58.85 M 35 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
38 70 ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:02:01.85 M 36 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
39 192 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:02:02.24 M 37
40 134 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:02:13.85 M 38 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
41 4 ROGASKA VESSELA 1:02:14.90 F 3 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
42 160 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:02:17.73 M 39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
43 16 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:02:51.16 M 40 ΕΥΚΛΗΣ
44 100 ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:03:14.35 M 41 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
45 180 ΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:03:40.86 M 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 35 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:03:50.65 M 43 ΑΝΘΟΥΣΑ RUNNERS
47 30 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:02.30 M 44 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
48 149 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:04:12.43 M 45 ΑΡΙΑΔΝΗ
49 75 ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:04:18.93 M 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 67 ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:05:02.59 M 47
51 241 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:05:13.16 M 48 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΑ
52 93 ΛΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:05:23.78 M 49
53 48 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:05:28.56 F 4
54 37 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ - ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1:05:44.58 M 50 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
55 40 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:05:53.79 M 51 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
56 157 ΣΑΦΡΑΣ ΣΥΡΙΔΩΝ 1:06:05.51 M 52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
57 62 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:06:07.71 M 53
58 86 ΚΥΡΙΑΚΌΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:06:32.00 M 54 URBAN TRAIL RUNNERS
59 26 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:06:40.24 F 5 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
60 101 ΜΑΛΛΙΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:06:40.49 M 55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
61 142 ΠΊΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:06:44.79 M 56 ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
62 210 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1:06:52.66 M 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 2 IVANOUSKAYA TATIANA 1:06:54.82 F 6 TTT
64 218 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:07:03.94 M 58 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
65 165 ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ 1:07:17.16 M 59 ΣΧΟΙΝΙΑΣ
66 200 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:07:25.32 M 60 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67 156 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:07:35.00 M 61 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
68 64 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:08:12.51 M 62
69 185 ΤΣΙΑΝΆΚΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 1:08:29.79 M 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70 159 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:08:38.87 F 7 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
71 116 ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:08:39.04 M 64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
72 92 ΛΕΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:09:07.24 M 65
73 73 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:09:08.55 M 66
74 39 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 1:09:21.13 M 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75 42 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:09:30.91 M 68 ΟΡΣΙΠΠΟΣ
76 132 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:09:37.00 M 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 103 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:09:44.68 M 70 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
78 195 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:09:48.10 M 71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79 122 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:09:49.34 M 72 INTERSPORT RUNNING TEAM
80 55 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:10:09.30 M 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 76 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:10:18.94 M 74
82 12 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:10:24.82 M 75 KOROPI TRAIL RUNNER TEAM
83 175 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:10:32.20 M 76
84 135 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:10:32.25 M 77
85 71 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:10:32.26 M 78
86 50 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:10:32.58 M 79 SPARTAN RUNNERS
87 177 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:10:32.68 M 80
88 211 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:11:21.90 M 81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
89 170 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:11:33.11 M 82 ΣΔΥΑ
90 106 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:11:37.00 M 83 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
91 150 ΡΉΓΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:11:51.45 M 84 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
92 5 SUCHOCKA DOROTA 1:11:52.50 F 8 APOLLONA
93 168 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:11:55.19 M 85 INTERSPORT RUNNING TEAM
94 143 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:11:55.35 M 86 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
95 216 ΣΤΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:12:21.76 M 87 ΝΕΩΝ
96 237 ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:12:24.38 M 88 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
97 172 ΣΤΑΜΠΟΛΙΣΚΑ ΤΖΩΡΤΖΙΛΕΝΑ 1:12:24.39 F 9 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
98 124 ΝΙΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:12:44.47 M 89
99 240 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑ 1:12:47.53 F 10 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΑ
100 58 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:12:47.71 M 90
101 45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:12:50.93 M 91
102 186 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 1:13:18.72 F 11 ΤΤΤ
103 68 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1:13:25.56 M 92 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
104 90 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:13:25.58 F 12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
105 228 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:14:08.02 M 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106 53 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:14:09.14 M 94
107 11 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:14:22.90 F 13
108 107 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:14:28.68 M 95 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
109 171 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1:14:28.73 F 14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
110 244 ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:14:29.46 M 96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111 164 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:14:44.53 M 97
112 110 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 1:15:00.71 M 98 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
113 78 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 1:15:06.46 M 99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
114 235 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:15:07.98 M 100 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
115 236 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:15:09.19 M 101 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
116 199 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:15:38.67 M 102
117 181 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:15:43.95 M 103
118 97 ΛΟΥΚΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1:15:59.54 M 104 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
119 224 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:16:09.34 M 105 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
120 243 ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:16:46.29 M 106 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
121 247 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:17:08.31 M 107 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
122 27 ΒΟΡΕΙΝΆΚΗΣ ΦΆΝΗΣ 1:17:15.76 M 108 ΤΕΛΜΙΣΣΌΣ
123 38 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:17:16.64 M 109 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124 118 ΜΠΕΡΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:17:57.76 F 15
125 188 ΤΣΟΥΠΡΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1:17:58.34 F 16
126 79 ΚΟΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:17:59.92 M 110
127 85 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:18:22.69 M 111 ADIDAS RUNNING TEAM
128 226 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:18:26.26 M 112 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 206 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:18:30.35 M 113 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
130 233 ΓΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:19:28.38 M 114 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
131 176 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1:19:31.75 M 115
132 9 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:19:34.80 M 116
133 120 ΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:19:36.94 M 117 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
134 178 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:19:53.85 F 17 ADIDAS RUNNING TEAM
135 104 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:20:03.11 M 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136 87 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:20:37.44 M 119 WING CHUN AS ERMIS PERAMATOS
137 179 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1:21:04.20 M 120 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
138 144 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:21:10.27 M 121 ADIDAS RUNNING TEAM
139 205 ΧΡΟΝΑΙΟΥ ΖΩΗ 1:21:31.51 F 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
140 57 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:21:35.32 M 122 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141 60 ΚΑΒΟΥΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1:21:42.34 F 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
142 47 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:21:48.51 M 123 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
143 108 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:22:00.94 M 124 ΣΔΥΑ
144 223 ΣΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:22:04.38 F 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
145 239 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1:22:23.96 M 125 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
146 91 ΛΕΒΆΝΤΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ 1:22:32.33 F 21 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
147 227 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:22:52.77 F 22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
148 220 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ 1:22:58.75 F 23 ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ
149 249 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:22:58.79 F 24 INTERSPORT RUNNING TEAM
150 95 ΛΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:22:59.32 F 25 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
151 221 ΜΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:23:00.91 M 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
152 225 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:23:08.50 F 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
153 208 ΣΠΟΡΓΙΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:23:13.77 M 127 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
154 25 ΒΙΒΙΚΙΔΗ ΟΛΓΑ 1:23:42.03 F 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
155 146 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1:24:37.89 M 128
156 230 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:24:47.79 M 129 ΣΕΒΑΣ
157 229 ΚΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:25:40.60 M 130 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
158 15 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΔΩΡΑ 1:25:54.07 F 28
159 115 ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:25:54.20 F 29
160 161 ΣΙΩΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:26:00.93 M 131
161 138 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΛΙΑ 1:26:00.94 F 30
162 248 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1:27:01.76 F 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
163 109 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 1:27:06.00 F 32 ΣΔΥΑ
164 6 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:27:56.39 M 132 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
165 148 ΠΡΩΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:28:26.21 M 133 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
166 31 ΓΑΤΣΙΝΟΥ ΡΕΑ 1:28:27.29 F 33
167 242 ΞΥΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1:29:15.30 M 134 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
168 33 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1:29:15.36 F 34 ΠΟΛΕΜΙΚΌ ΝΑΥΤΙΚΟ
169 219 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:29:44.32 M 135 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
170 169 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1:33:33.25 F 35 ΣΔΥΜ
171 214 ΜΠΛΙΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:34:23.56 M 136 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΑ
172 212 ΣΤΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:34:28.71 F 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
173 213 ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:34:30.85 F 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
174 133 ΠΑΝΤΣΙΩΤΟΥ ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΑ 1:34:32.68 F 38 ΣΔΥΑ
175 231 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:35:22.32 M 137 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176 121 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:35:30.90 M 138
177 94 ΛΕΠΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1:36:06.00 F 39 ΣΔΥΑ
178 29 ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:36:28.29 M 139
179 147 ΠΡΟΚΟΠΊΟΥ ΦΑΝΉ 1:37:26.65 F 40 ΤΕΛΜΙΣΣΌΣ
180 7 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:38:16.16 M 140
181 8 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1:38:17.60 F 41
182 184 ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:38:30.24 M 141 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
183 232 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:40:03.62 M 142 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
184 167 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:40:16.16 M 143 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
185 207 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:42:23.08 M 144 ΣΔΥΠ
186 222 ΜΕΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1:42:46.76 M 145 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
187 209 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:46:54.38 F 42 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
188 89 ΛΑΜΠΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:50:12.85 F 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
189 245 ΠΟΡΑΒΟΥ ΝΤΙΝΑ 1:54:43.56 F 44 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΑ
190 215 ΜΠΛΙΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:54:43.93 F 45 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΑ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001