Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΕΩΝΑΙΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΕΩΝΑΙΟΥ ΑΓΩΝΑ
A/A ΒΙΒ GENDER ΥΟΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 785 Male 1990 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:59:04
2 779 Male 1969 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:59:26
3 805 Male 1973 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:59:43
4 831 Male 1990 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:00:10
5 782 Male 1977 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:00:53
6 453 Male 1966 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RUN & FUN 1:01:15
7 469 Male 1982 ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SUMMIT RUNNERS 1:02:29
8 781 Male 1978 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:05:10
9 695 Male 1983 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:29
10 552 Male 1969 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:06:43
11 522 Male 1966 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:08:13
12 520 Male 1973 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ EΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 1:09:49
13 676 Male 1982 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:11:01
14 778 Male 1975 ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΤΑΝΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 1:11:14
15 478 Male 1965 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:02
16 472 Female 1982 ΔΑΛΑΚΑ ΑΝΤΡΙΑ 1:13:35
17 483 Male 1970 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:13:36
18 661 Male 1954 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:13:38
19 670 Male 1981 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:14:48
20 824 Female 1970 ΚΛΕΙΣΑΡΗ ΜΑΤΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:15:02
21 856 Male 1983 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:15:22
22 748 Male 1971 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ TEAM KOUMPAROI 1:15:54
23 690 Female 1987 ΣΑΓΚΑ ΛΕΛΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1:15:57
24 757 Male 1980 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:15:58
25 802 Male 1966 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:16:30
26 10 Male 1967 BODZIONY MAREK ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ-ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:31
27 609 Male 1964 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:17:34
28 662 Male 1983 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:17:52
29 491 Male 1981 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ NS COACHING 1:17:58
30 632 Male 1973 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:18:11
31 845 Male 1978 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ URBAN TRAIL RUNNERS 1:18:13
32 513 Male 1972 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 1:18:26
33 508 Male 1968 ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:18:47
34 59 Male 1972 ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Π.Α 1:18:50
35 872 Male 1977 GKOMEZMPEK LOUIS 1:18:54
36 641 Male 1948 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΑ 1:19:01
37 617 Male 1973 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:19:37
38 862 Male 1976 ΜΠΟΖΕΚΟΥ ΑΛΚΗΣ 1:20:17
39 563 Male 1967 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 1:20:31
40 829 Male 1976 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:20:42
41 846 Female 1994 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1:20:43
42 506 Male 1963 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:44
43 168 Male 1969 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ 1:21:00
44 509 Female 1965 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΔΥΠ 1:21:08
45 38 Male 1977 WARCHOLIK ADAM 1:21:23
46 575 Male 1960 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:46
47 574 Male 1984 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:22:02
48 560 Male 1976 ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1:22:59
49 655 Male 1963 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:23:06
50 863 Male 1989 ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΚΑΣ 1:23:15
51 840 Male 1952 ΒΑΡΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:57
52 516 Female 1976 ΚΑΤΑΩΡΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ DRC 1:23:57
53 610 Male 1962 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛ ΧΕΙΜ. ΑΛΙΜΟΣ 1:24:11
54 780 Male 1969 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:24:23
55 585 Male 1983 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ AETHLIOS 1:24:46
56 849 Male 1978 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:24:47
57 492 Male 1982 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:25:34
58 580 Male 1991 ΜΙΧΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1:25:43
59 737 Male 1992 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:25:43
60 530 Male 1969 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ FREE RUNNERS 1:26:14
61 713 Male 1967 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:21
62 761 Male 1961 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:26:46
63 618 Male 1976 ΞΥΡΑΦΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:49
64 717 Male 1964 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:27:27
65 686 Male 1976 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΑΣ 1:27:27
66 796 Male 1970 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:27:43
67 741 Female 1971 ΤΣΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ SPORTEVENT 1:28:15
68 651 Female 1962 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:28:18
69 753 Male 1949 ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:28:23
70 850 Male 1979 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:28:47
71 707 Male 1975 ΣΟΥΡΣΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1:29:18
72 598 Male 1955 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:29:40
73 278 Male 1978 ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:29:52
74 736 Male 1983 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:29:53
75 482 Male 1982 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:30:05
76 731 Male 1978 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΑΣ 1:30:22
77 728 Male 1985 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:30:27
78 801 Male 1963 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1:30:44
79 825 Male 1977 ΟΛΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:31:43
80 433 Male 1995 ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:31:44
81 820 Male 1967 ΣΤΑΡΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:31:44
82 787 Male 1965 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:31:58
83 689 Male 1968 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:32:11
84 527 Female 1965 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Δ Σ Δ Α Λ Α Μ Α Ν Α Ρ Α Σ 1:32:11
85 687 Male 1973 ΡΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:56
86 848 Female 2001 ΔΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:33:20
87 112 Male 1968 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ FENERBAH?E 1:34:06
88 321 Male 1977 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:34:19
89 484 Male 1959 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:44
90 870 Male 1965 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:34:54
91 557 Male 1973 ΛΕΡΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:34:59
92 511 Male 1976 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:35:01
93 602 Male 1976 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 1:35:16
94 565 Male 1967 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:22
95 711 Female 1983 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΦΡΟΣΩ RUNNER STORE/SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:35:26
96 788 Male 1972 ΛΥΡΙΤΗΣ ΠΑΡΗΣ 1:35:31
97 36 Female 1973 SUCHOCKA DOROTA ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ-ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:42
98 640 Male 1981 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΚΡΗΤΟΣ RUNNING TEAM 1:36:06
99 467 Male 1982 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ 1:36:08
100 760 Male 1952 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥΠ 1:36:09
101 616 Male 1977 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:36:19
102 777 Male 1975 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΟΓΑ 1:37:05
103 710 Male 1985 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΜΕΑ 1:37:36
104 586 Male 1976 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:08
105 627 Male 1968 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:38:09
106 534 Male 1978 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΑΣ 1:38:10
107 524 Male 1981 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:39:42
108 532 Male 1965 ΚΡIKIJANIS ΛΑΜΠΗΣ ΣΔΥΠ 1:39:58
109 857 Female 1971 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1:40:38
110 858 Female 1977 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:40:38
111 786 Male 1990 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:40:46
112 816 Male 1986 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:41:47
113 391 Male 1963 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:18
114 866 Male 1979 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:42:21
115 488 Male 1978 ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:43:22
116 868 Male 1977 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ.ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 1:43:31
117 562 Female 1975 ΛΥΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:43:44
118 859 Male 1981 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:47
119 861 Female 1977 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΕΦΗ 1:45:19
120 699 Male 1979 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:45:23
121 443 Male 1962 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:14
122 791 Male 1954 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:15
123 873 Female 1977 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:46:31
124 795 Male 1959 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1:47:54
125 525 Male 1976 ΚΛΙΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:12
126 739 Male 1957 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:49:02
127 726 Male 1988 ΤΑΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:49:29
128 683 Male 1951 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:35
129 517 Male 1983 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:40
130 750 Male 1947 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΔΥ-ΠΕΙΡΑΙΑ 1:51:45
131 549 Female 1998 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΙΑΤΟΥ 1:51:53
132 505 Female 1998 ΚΑΡΑΒΕΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΣΙΟΥ 1:51:53
133 582 Male 1962 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52:01
134 817 Male 1960 ΒΑΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:52:07
135 851 Female 1980 ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:53:02
136 855 Male 1966 ΔΡΑΜΗ ΛΙΜΠΓΑΝΤ 1:53:16
137 837 Male 1984 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:22
138 708 Male 1950 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:32
139 758 Female 1969 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM 1:53:36
140 45 Male 1966 ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:40
141 642 Male 1957 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:49
142 568 Male 1944 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:53:59
143 811 Male 1931 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:54:53
144 675 Male 1962 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:58:22
145 815 Male 1957 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:59:42
146 435 Male 1952 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:00:03
147 477 Male 1968 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:00:12
148 476 Male 1955 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:00:17
149 754 Female 1954 ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:26
150 468 Male 1955 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:29
151 752 Male 1953 ΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΠ 2:06:53
152 854 Male 1954 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:11:02
153 554 Male 1958 ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:49
154 461 Female 1966 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ AΡΙΑΔΝΗ 2:14:54
155 588 Male ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:16:00


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001