Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: 8ος Επικούριος Δρόμος «ΙΑΘΗΜΕΝ»

                                                                                                 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 20/08/2017

Αξιότιμοι κυρίες και κύριοι, αγαπητοί Φίλοι και συνεργάτες

Επισυνάπτουμε  τα αποτελέσματα του 8 ου Επικουρίου Δρόμου, «ΙΑΘΗΜΕΝ»,  o οποίος, και με την δική σας συνδρομή και αγάπη, Σημείωσε  μεγάλη επιτυχία, αφού είχαμε την μεγαλύτερη μέχρι σήμερα συμμετοχή αθλητριών και αθλητών.

Ευχαριστούμε πρωτίστως του Δρομείς, που έχουν αγκαλιάσει, τον όμορφο Αγώνα, αλλά και όλου τους συντελεστές , για την επιτυχημένη διοργάνωση.

Ευχαριστούμε επίσης και όλους εσάς για την προβολή του αγώνα μας –

                                           -ΙΑΘΗΜΕΝ-

 Τις δέκα πρώτες θέσεις της γενικής κατάταξης κατέλαβαν οι:

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 27 40 0:50:08 1
2 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 32 137 0:54:53 2
3 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 1974 1 Elite Athens Club 43 31 0:54:58 3
4 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1969 1 ΔΡΑΓΩΙ 48 189 0:55:08 4
5 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1982 1 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 35 133 0:55:09 5
6 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΔΑΙΩΝ 58 72 0:55:15 6
7 ΚΑΠΕΛΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 54 0:55:22 7
8 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 1 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 42 94 0:56:23 8
9 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 50 51 0:56:48 9
10 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 Elite Athens Club 41 114 0:56:64 10

Τις τρείς πρώτες  θέσεις ανδρών  και τα Κύπελλα έλαβαν :

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 27 40 0:50:08 1
2 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 32 137 0:54:53 2
3 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 1974 1 Elite Athens Club 43 31 0:54:58 3

Τις τρείς πρώτες  θέσεις Γυναικών  και τα Κύπελλα έλαβαν :

124 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 1990 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 27 13 0:57:32 13
125 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ- ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 33 135 0:58:15 20
126 ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 34 105 1:00:30 23

Επιπρόσθετα τα θεσμοθετημένα για τον γηραιότερο άνδρα και την Πρεσβύτερη γυναίκα Απενεμήθησαν στους :

Ρέντεση η  Ιωάννη    και την Αγγελοπούλου Δήμητρα

Πλακέτα απονεμήθηκε επίσης στην ΔΕΟΦ, για την διασφάλιση της ομαλούς και ασφαλούς έκβασης του αγώνα

Επισυνάπτονται  οι καταστάσεις των αποτελεσμάτων  

Με βαθειά εκτίμηση

Διονύσιος Θεοχάρης

Πρόεδρος Επιτροπής Διοργάνωσης
Επικουρίου Δρόμου

 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 20/08/2017

Αξιότιμοι κυρίες και κύριοι, αγαπητοί Φίλοι και συνεργάτες

Επισυνάπτουμε τα αποτελέσματα του 8 ου Επικουρίου Δρόμου, «ΙΑΘΗΜΕΝ», o οποίος, και με την δική σας συνδρομή και αγάπη, Σημείωσε μεγάλη επιτυχία, αφού είχαμε την μεγαλύτερη μέχρι σήμερα συμμετοχή αθλητριών και αθλητών.

Ευχαριστούμε πρωτίστως του Δρομείς, που έχουν αγκαλιάσει, τον όμορφο Αγώνα, αλλά και όλου τους συντελεστές , για την επιτυχημένη διοργάνωση.

Ευχαριστούμε επίσης και όλους εσάς για την προβολή του αγώνα μας –

-ΙΑΘΗΜΕΝ-

ΕΝΤΥΠΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΝ ΚΑΙ ΣΕΙΡΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΣΤΟΝ 8ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ

Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ
2017 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 0:00:00
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 27 40 0:50:08 1
2 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 32 137 0:54:53 2
3 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 1974 1 Elite Athens Club 43 31 0:54:58 3
4 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1969 1 ΔΡΑΓΩΙ 189 0:55:08 4
5 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1982 1 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 35 133 0:55:09 5
6 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΔΑΙΩΝ 58 72 0:55:15 6
7 ΚΑΠΕΛΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 54 0:55:22 7
8 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 1 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 42 94 0:56:23 8
9 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 50 51 0:56:48 9
10 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 Elite Athens Club 41 114 0:56:64 10
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 47 117 0:56:65 11
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 50 118 0:57:18 12
13 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 22 0:57:36 13
14 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 1990 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 27 13 0:57:32 13
15 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1969 1 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 48 24 0:57:36 14
16 ΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 1 33 181 0:57:52 15
17 ΚΑΦΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1961 1 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 64 0:57:57 17
18 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 46 84 0:57:59 18
19 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΝΟΖΑΧΑΡΩΣ 48 3 0:58:10 19
20 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ- ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 33 135 0:58:15 20
21 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 55 166 0:59:41 21
22 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 143 1:00:25 22
23 ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 34 105 1:00:30 23
24 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 55 167 1:00:37 24
25 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 Olympia Runners 32 131 1:00:46 25
26 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1978 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 39 88 1:00:52 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1993 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 46 1:00:33 27
28 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1968 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 49 101 1:01:43 28
29 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 41 30 1:01:46 29
30 ΨΎΡΡΟΥ ΕΛΛΕΝΗ 1982 2 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 35 179 1:01:46 30
31 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1981 1 Olympia Runners 36 42 1:02:08 31
32 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 51 113 1:02:11 32
33 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 53 55 1:02:22 33
34 ΞΙΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1986 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 31 115 1:02:30 34
35 ΝΙΚΟΛΟΠOΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1957 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 60 112 1:02:50 35
36 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 54 56 1:02:57 36
37 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 1 193 1:03:17 37
38 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1978 1 196 1:03:24 38
39 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 61 57 1:03:41 39
40 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 59 1:03:47 40
41 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 43 176 1:03:48 41
42 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 38 8 1:04:12 42
43 ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 50 138 1:04:24 43
44 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΠΑΤΡΑ 39 140 1:04:30 44
45 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 1 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 50 35 1:04:36 45
46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 41 100 1:04:50 46
47 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 147 1:04:56 47
48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 35 4 1:05:12 48
49 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1969 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 48 125 1:05:37 49
50 ΣΕΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1987 1 185 1:05:40 51
51 ΚΟΡΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1965 1 186 1:05:45 52
52 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1976 1 MY ATHLETE 41 121 1:06:10 53
53 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 Υolo runners Argos 47 41 1:06:24 54
54 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1968 1 Run Club Pirgos 49 126 1:07:23 55
55 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 187 1:07:48 55
56 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 Τράπεζα Αίματος Δημητρης Βλων 41 106 1:07:55 57
57 ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 1 ΝΟΖΑΧΑΡΩΣ 35 34 1:08:23 58
58 ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 1 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 28 85 1:08:33 59
59 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΟΥ 51 32 1:09:11 60
60 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 1973 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ- ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 124 1:09:45 61
61 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 39 175 1:10:20 62
62 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 49 78 1:10:20 63
63 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1975 1 Olympia Runners 42 25 1:10:21 64
64 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1962 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 55 29 1:10:40 65
65 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1960 1 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 57 173 1:10:43 66
66 ΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 1966 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 87 1:10:44 67
67 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 40 20 1:10:51 68
68 ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1960 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 57 142 1:10:55 70
69 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1989 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 28 11 1:10:66 71
70 ΜΠΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 1 PIRGOS RUN CLUB 41 107 1:11:16 72
71 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 1 ΔΕΟΦ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 46 165 1:11:43 73
72 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 39 5 1:11:50 74
73 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 35 111 1:11:59 75
74 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45 120 1:11:61 76
75 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1959 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 58 73 1:11:63 77
76 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RNNING TEAM 36 122 1:12:17 78
77 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 34 154 1:12:18 79
78 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 89 1:12:58 80
79 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 96 1:12:59 81
80 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 152 1:13:14 82
81 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1976 2 MAD CATS 41 82 1:12:60 82
82 ΤΡΙΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 41 158 1:13:24 83
83 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 188 1:13:27 84
84 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1986 1 194 1:13:33 85
85 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ 1980 2 ΠΥΡΓΟΣ 37 123 1:15:12 86
86 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1975 1 ΛΕΠΡΕΟ 42 132 1:15:28 87
87 ΒΩΒΟΣ ΚΩΣΤΑ 1982 1 35 180 1:15:28 88
88 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 109 1:15:32 90
89 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 27 45 1:15:33 91
90 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΝΟΖΑΧΑΡΩΣ 56 10 1:15:35 92
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΝΟΖΑΧΑΡΩΣ 41 50 1:16:16 93
92 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΛ 41 21 1:16:23 94
93 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 44 95 1:16:36 95
94 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1978 2 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 39 53 1:16:32 95
95 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 191 1:16:46 96
96 ΞΥΠΟΛΗΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1983 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 34 116 1:17:25 97
97 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1 195 1:17:29 98
98 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 57 65 1:17:32 99
99 ΒOTΕSTEANU ANDREI 1984 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 14 1:17:36 100
100 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΒΑΓΙΑ 1987 2 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 30 63 1:18:33 101
101 ΣΟΥΒΕΡΜΕΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1958 1 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 59 145 1:18:34 102
102 ΒΑΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 35 16 1:19:10 103
103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥΤ 69 76 1:19:11 104
104 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1974 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43 90 1:19:10 105
105 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 63 7 1:19:29 106
106 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 61 44 1:19:61 107
107 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 63 15 1:20:15 108
108 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1962 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 55 91 1:20:16 109
109 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1985 1 Olympia Runners 32 19 1:21:23 110
110 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 110 1:21:40 110
111 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 1993 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 68 1:22:14 111
112 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1990 184 1:22:15 112
113 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 44 79 1:22:16 114
114 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 Αθλητικός Όμιλος Φιλιατρών 46 86 1:23:23 114
115 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1974 2 Olympia Runners 43 98 1:24:08 115
116 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1979 2 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 38 66 1:25:08 116
117 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 57 178 1:25:21 117
118 ΦΩΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1976 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 41 169 1:26:40 118
119 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 1961 2 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 56 62 1:27:28 119
120 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1953 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 2 1:27:43 120
121 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 1 192 1:27:55 121
122 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1947 1 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 70 162 1:28:13 122
123 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 36 130 1:28:60 123
124 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 1954 2 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 63 160 1:29:28 124
125 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 50 159 1:29:43 125
126 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 1 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 51 129 1:30:16 126
127 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ 1968 2 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 49 74 1:30:36 127
128 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 67 9 1:31:38 128
129 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1945 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 72 153 1:31:48 129
130 ΤΟΥΦΕΞΕΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 1957 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ- ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 60 155 1:34:48 130
131 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 197 1:37:25 131
132 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1969 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 48 93 1:37:51 132
133 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 Demokritos Running Team 32 139 1:37:51 133
134 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 1 183 1:42:46 134
135 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ- ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 62 39 1:42:54 135
136 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1993 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24 168 1:43:31 136
137 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 1972 1 198 1:47:08 137
138 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1968 1 ΝΟΖΑΧΑΡΩΣ 49 1 1:47:51 138
139 ΔΗΝΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 43 1:47:52 139
140 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1953 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 64 52 1:51:15 140
141 ΔΑΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1979 2 Olympia Runners 38 37 1:48:13 140
142 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΑ 1982 2 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 35 71 1:52:51 141
143 ΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1953 1 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 64 163 1:52:51 142
144 ΔΑΙΑΜΙΑΝΟΣ ΤΑΣΣΟΣ 1957 1 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 60 38 1:52:51 143
145 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 54 83 1:52:51 144
146 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 47 134 1:55:08 145
147 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΠΕΝΥ 1985 2 190 1:57:08 146
148 ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 31 61 1:57:08 147
149 ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1964 1 ΑΠΣ "ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 53 103 1:58:08 148
150 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 73 136 1:58:38 149
151 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1965 2 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 52 6 1:58:58 150
152 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45 26 1:59:58 151


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001