Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
23
24
25
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

7 ος Πτώιος Αγώνας Δρόμου - 15 Οκτ 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 26ΚΜ 
Α/Α Category Gender BIB Name Club 26km finish
1 30-39 Male 274 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:41:22
2 Male 487 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:43:39
3 40-49 Male 280 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΟΝ CLUB 1:43:41
4 40-49 Male 340 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΑΛΑΣ ΘΕΣΠΙΕΣ 1:43:57
5 40-49 Male 304 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:42
6 50-59 Male 207 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:52
7 18-29 Male 330 ΜΗΝΑΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:33
8 Male 474 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:46:07
9 40-49 Male 290 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 'ΤΡΑΧΙΝΑ" 1:46:49
10 40-49 Male 457 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:49:28
11 30-39 Male 324 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:43
12 30-39 Male 482 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 1:49:44
13 18-29 Male 308 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΘΕΣΠΙΕΣ 1:53:32
14 40-49 Male 262 ΣΥΜΕΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:50
15 40-49 Male 259 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:15
16 18-29 Male 498 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΡΩΝΙΟΣ 1:54:35
17 40-49 Male 255 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:14
18 50-59 Male 284 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:57:58
19 40-49 Male 273 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1:58:04
20 60-69 Male 432 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:30
21 30-39 Male 409 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:31
22 40-49 Male 360 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:00:29
23 40-49 Male 358 ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:08
24 30-39 Male 303 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:01:38
25 40-49 Male 221 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:05
26 40-49 Male 234 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:04:03
27 40-49 Male 231 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 2:05:00
28 50-59 Male 278 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:05:29
29 30-39 Male 318 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Α.Κ.Ο ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:05:32
30 50-59 Male 342 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 2:06:09
31 40-49 Male 451 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 2:06:42
32 40-49 Male 362 ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΛΗΣ AMOS RUNNING TEAM 2:07:14
33 40-49 Male 407 ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:25
34 40-49 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 2:07:42
35 50-59 Male 495 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΗΣ 2:07:50
36 18-29 Male 396 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:01
37 30-39 Male 263 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:10
38 40-49 Male 316 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 2:09:36
39 40-49 Male 490 ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:51
40 40-49 Male 344 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2:10:50
41 40-49 Male 301 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:10:58
42 40-49 Male 367 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:07
43 40-49 Male 227 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 2:11:25
44 40-49 Male 325 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:38
45 40-49 Male 423 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:46
46 40-49 Female 320 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:14
47 50-59 Male 388 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:15
48 40-49 Male 299 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:15
49 40-49 Male 369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΑΝΕΧΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:15
50 40-49 Male 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ CHALKIDATRIATHLON 2:13:15
51 40-49 Male 282 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:58
52 30-39 Male 293 ΔΗΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:01
53 30-39 Male 399 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:14:30
54 40-49 Male 233 ΣΟΥΡΙΔΩΝ ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:44
55 40-49 Male 306 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΤΙΝΗΣ ΑΝΕΧΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:01
56 30-39 Male 398 ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:03
57 30-39 Male 400 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:15:04
58 18-29 Male 378 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:06
59 40-49 Male 302 ΣΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:15:25
60 60-69 Male 492 ΜΙΛΙΤΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΨΑΧΝΑ 2:15:37
61 40-49 Female 371 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:15:53
62 40-49 Male 209 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 2:16:05
63 40-49 Male 269 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ OLIVE SEA TRAVEL 2:16:09
64 18-29 Male 496 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ 2:16:25
65 40-49 Male 315 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:31
66 60-69 Male 417 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ RUNNING CLUB STAY FIT 2:16:36
67 40-49 Male 333 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 2:16:49
68 30-39 Male 226 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ OLIVE SEA TRAVEL 2:16:51
69 30-39 Male 464 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:16
70 30-39 Male 237 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:17:26
71 Male 343 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 2:17:38
72 30-39 Male 314 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΙΟΣ EVIA TRAIL RUNNERS 2:17:42
73 40-49 Male 456 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ALIARTISTAS 2:17:58
74 60-69 Male 387 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:18:16
75 50-59 Male 485 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:21
76 40-49 Male 276 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:29
77 18-29 Male 354 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:45
78 50-59 Male 337 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:54
79 50-59 Male 394 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:19:55
80 40-49 Male 322 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:26
81 40-49 Female 279 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:45
82 40-49 Male 210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:46
83 50-59 Male 214 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ALIARTISTAS 2:20:50
84 40-49 Male 408 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:21:39
85 30-39 Male 494 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΣ ΨΑΧΝΑ 2:21:41
86 Female 208 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:06
87 30-39 Male 433 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:08
88 30-39 Male 461 ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:10
89 50-59 Female 295 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΕΡΔΟΥΚΗ ΣΔΥΑ 2:22:20
90 50-59 Male 266 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:22:43
91 30-39 Male 238 ΦΩΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:52
92 30-39 Female 348 ΡΙΤΣΑ ΜΠΑΡΩΤΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:22:58
93 40-49 Female 389 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:23:15
94 40-49 Male 460 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:39
95 40-49 Male 313 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:36
96 40-49 Male 379 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:12
97 40-49 Female 411 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΤΖΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:15
98 Male 491 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:25:28
99 60-69 Male 247 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΡΙΜΠΑΜΠΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:25:30
100 Male 203 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:33
101 Male 357 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 2:25:36
102 40-49 Male 281 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:50
103 30-39 Male 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2:26:08
104 Male 319 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 2:26:21
105 40-49 Male 242 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΟΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:26:23
106 30-39 Male 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:26:32
107 30-39 Male 438 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΣΙΠΠΟΙ ΜΕΓΑΡΩΝ 2:26:36
108 40-49 Male 377 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:26:42
109 40-49 Male 404 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:27:11
110 50-59 Male 374 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27:17
111 60-69 Male 361 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡAIΦΝΙΟΥ 2:27:17
112 40-49 Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2:27:19
113 40-49 Male 312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:27:20
114 30-39 Female 466 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:27:23
115 50-59 Male 395 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:27:24
116 50-59 Male 365 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:27:24
117 50-59 Male 349 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΩΤΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΨΑΧΝΩΝ 2:27:31
118 50-59 Male 236 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:32
119 50-59 Male 493 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΨΑΧΝΑ 2:27:36
120 Male 317 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:28:03
121 40-49 Male 475 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΚΟΣ 2:28:06
122 40-49 Male 260 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 2:28:06
123 40-49 Male 419 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ 2:28:39
124 40-49 Male 462 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:28:43
125 30-39 Male 383 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2:28:48
126 40-49 Male 416 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΥΣΣΟΣ 2:29:11
127 50-59 Male 445 ΝΙΚΟΣ ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ 2:29:12
128 50-59 Male 353 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:29:23
129 50-59 Male 376 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:29:38
130 30-39 Male 463 ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:07
131 40-49 Male 267 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:12
132 50-59 Male 222 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:15
133 30-39 Female 220 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 'ΤΡΑΧΙΝΑ" 2:30:18
134 30-39 Male 219 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:30:29
135 30-39 Male 300 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:43
136 60-69 Male 248 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ KASIMIS TRAINING TEAM 2:30:43
137 40-49 Male 206 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:57
138 40-49 Male 455 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:02
139 50-59 Male 246 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:31:20
140 30-39 Male 350 ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:31:37
141 40-49 Male 440 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:31:43
142 50-59 Male 469 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:08
143 30-39 Male 381 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:32:09
144 40-49 Male 483 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΖΑΝΗΣ ΣΔΥΑ 2:32:10
145 60-69 Male 386 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:32:12
146 18-29 Female 225 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:36
147 50-59 Male 380 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:32:50
148 50-59 Male 390 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:32:52
149 50-59 Male 366 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:32:53
150 50-59 Male 346 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:32:53
151 40-49 Male 439 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:33:23
152 50-59 Male 470 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:33:28
153 40-49 Male 217 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:33:42
154 50-59 Female 415 ΕΛΕΝΗ ΡΟΥΣΟΥ-ΓΕΡΑΛΗ RUNNING CLUB STAY FIT 2:33:47
155 40-49 Male 391 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:34:00
156 50-59 Male 256 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:34:13
157 60-69 Female 375 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:34:19
158 50-59 Male 232 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:34:34
159 50-59 Male 427 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2:34:48
160 60-69 Male 351 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 2:34:54
161 40-49 Male 328 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:35:01
162 30-39 Male 459 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 2:35:03
163 40-49 Male 484 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΥΡΛΗΣ 2:35:11
164 50-59 Male 422 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:17
165 Male 216 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΟΥΔΡΗΣ 2:35:23
166 40-49 Male 481 ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:35:27
167 50-59 Male 412 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:33
168 40-49 Male 244 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:35:49
169 60-69 Male 331 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:35:53
170 40-49 Male 292 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΦΕΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:00
171 60-69 Male 421 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:52
172 40-49 Male 205 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:56
173 30-39 Male 289 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:57
174 30-39 Male 277 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:00
175 40-49 Male 454 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:37:04
176 50-59 Male 200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:37:18
177 30-39 Male 204 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:01
178 40-49 Male 443 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:04
179 40-49 Male 241 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ 2:38:15
180 60-69 Male 294 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:38:19
181 30-39 Female 453 ΟΛΓΑ ΤΣΙΟΥΝΗ ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 2:38:22
182 40-49 Male 468 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 2:38:24
183 40-49 Male 429 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΑΖ 2:38:39
184 30-39 Male 268 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2:38:44
185 40-49 Male 447 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:38:59
186 30-39 Male 363 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:39:30
187 60-69 Male 393 ΘΕΡΙΝΟΣ ΠΑΤΑΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:40:12
188 60-69 Male 341 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:40:19
189 Male 230 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 2:40:46
190 40-49 Male 253 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:40:50
191 Male 223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 2:41:16
192 18-29 Male 211 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:41:16
193 60-69 Male 446 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:39
194 40-49 Male 224 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΙΚΟΚΥΔΗΣ ΣΑΠΑΖ 2:41:49
195 60-69 Male 251 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:42:06
196 30-39 Male 467 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:42:06
197 50-59 Male 215 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:21
198 30-39 Male 442 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ RUNNNG TEAM 2:43:39
199 50-59 Female 352 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:43:59
200 40-49 Male 473 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:43:59
201 40-49 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΠΑΪΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:16
202 40-49 Male 368 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:42
203 60-69 Male 309 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:44:47
204 30-39 Male 347 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΝΤΕΣ DIMITRIS TEAM 2:44:49
205 40-49 Female 413 ΕΥΗ ΡΟΔΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:49
206 50-59 Male 336 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:56
207 18-29 Female 291 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:45:11
208 18-29 Male 489 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΟΥΣΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:45:12
209 40-49 Male 335 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:45:14
210 60-69 Male 426 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΜΑΣ ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ ΑΘΗΝΑ 2:46:04
211 50-59 Male 372 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2:46:40
212 50-59 Male 212 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:47:41
213 40-49 Male 355 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:49:04
214 30-39 Male 239 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:35
215 40-49 Male 338 ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΕΧΑΡΤΗΤΟΣ 2:50:32
216 60-69 Male 296 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:51:39
217 50-59 Male 254 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:02
218 60-69 Male 441 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2:52:23
219 Male 321 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΤΡΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:52
220 50-59 Male 261 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:54:37
221 50-59 Male 424 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:54:39
222 60-69 Male 356 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:54:40
223 50-59 Female 465 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:54:41
224 40-49 Female 283 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 2:55:14
225 50-59 Male 228 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2:55:37
226 Female 370 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΣΤΑΝΑ 2:55:42
227 30-39 Male 243 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:56:58
228 18-29 Female 218 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:57:20
229 40-49 Male 202 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:57:27
230 40-49 Male 272 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ ΑΝΕΧΑΡΤΗΤΟΣ 2:57:27
231 50-59 Male 373 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - 2:58:11
232 30-39 Male 420 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:58:53
233 50-59 Male 425 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΗΜΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:58:54
234 40-49 Male 323 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 2:58:54
235 60-69 Male 235 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΒΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:59:35
236 30-39 Male 286 ΧΑΡΗΣ ΚΑΡΧΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:59:38
237 60-69 Male 397 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:00:40
238 50-59 Male 213 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:01:12
239 30-39 Male 252 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΗΒΟΡΓΙΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 3:01:48
240 30-39 Male 458 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:04:10
241 50-59 Male 472 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:04:48
242 30-39 Male 452 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:05:14
243 50-59 Male 450 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:07:26
244 40-49 Male 479 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:10:36
245 50-59 Male 480 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:10:37
246 30-39 Female 385 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3:11:00
247 50-59 Male 305 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:11:04
248 50-59 Female 434 ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:12:03
249 40-49 Male 497 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΑΧΝΑ 3:14:37
250 60-69 Male 428 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:14:44
251 50-59 Male 478 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3:16:12
252 30-39 Male 264 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:17:29
253 60-69 Female 229 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 3:17:32
254 50-59 Male 311 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:20:09
255 18-29 Male 414 ΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 3:21:29
256 70+ Male 410 ΠΡΑΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 3:26:21
257 50-59 Male 305 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:28:45
258 30-39 Female 326 ΜΑΛΙΚΟΥΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:32:09
259 40-49 Male 471 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:38:27
260 30-39 Male 382 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 3:40:34
261 30-39 Female 345 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 3:44:44
262 40-49 Male 328 ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 3:50:29
263 40-49 Male 448 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 4:05:12

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ 
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 10km finish
1 40-49 Male 125 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ TRSV 0:41:48
2 40-49 Male 121 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ RUN FREE 0:45:17
3 50-59 Male 135 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:48:50
4 18-29 Male 138 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ALIARTISTAS 0:50:44
5 18-29 Female 129 ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΝΙΑ ALIARTISTAS 0:52:33
6 60-69 Μale 112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:58
7 40-49 Male 166 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:51
8 18-29 Male 106 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:02
9 18-29 Male 161 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΣΠΙΕΣ 0:57:10
10 50-59 Female 100 ESMERALDA HOLSCHER ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:37
11 40-49 Male 124 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:09
12 60-69 Male 117 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:26
13 18-29 Female 162 ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:59:58
14 40-49 Female 164 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:00:20
15 30-39 Male 163 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:24
16 40-49 Female 144 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:41
17 30-39 Male 101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:01:55
18 40-49 Female 139 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΙΤΗ ALIARTISTAS 1:02:04
19 50-59 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:02:06
20 ALL Male 184 ΣΑΡΚΟΣ ΑΡΙΣΤ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:44
21 ALL Male 185 ΣΑΜΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:55
22 50-59 Male 160 ΒΛΑΣΙΟΣ ΣΚΕΜΠΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:12
23 30-39 Male 133 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:18
24 ALL Male 178 ΜΟΥΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:20
25 ALL Male 190 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:06:18
26 ALL Male 189 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:06:18
27 50-59 Male 173 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:06:18
28 18-29 Male 150 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:14
29 18-29 Male 168 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:14
30 18-29 Male 142 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:14
31 18-29 Male 140 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:15
32 70+ Male 152 ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:07:18
33 30-39 Female 111 ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΟΥΓΕΚΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:08:01
34 30-39 Female 146 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:45
35 30-39 Male 149 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:47
36 60-69 Male 113 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ 1:09:59
37 ALL Male 188 ΜΠΛΑΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:00
38 60-69 Male 136 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:10:00
39 18-29 Female 148 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:10:04
40 40-49 Female 141 ΚΩΝ/ΝΑ ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:10:05
41 ALL Female 180 ΠΕΡΛΕΠΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ALIARTISTAS 1:11:08
42 40-49 Male 109 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:08
43 60-69 Male 110 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:12:47
44 40-49 Male 167 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΟΠΙΤΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:05
45 ALL Male 192 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:13:25
46 ALL Male 186 ΣΑΝΤΖΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:59
47 ALL Male 187 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:00
48 50-59 Male 104 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:04
49 30-39 Male 122 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:04
50 50-59 Male 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΟΤΑΣ RUN &FUN 1:14:33
51 50-59 Male 107 ΓΑΒΡΙΛΟΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:14:50
52 70+ Male 145 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:25
53 ALL Female 179 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:15:39
54 50-59 Male 155 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:56
55 ALL Male 193 ΣΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:16:56
56 40-49 Male 120 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:02
57 ALL Male 181 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ ΖΑΚΛΙΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:18:03
58 18-29 Male 176 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΥΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:15
59 ALL Male 195 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:18
60 60-69 Male 127 ΑΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:11
61 30-39 Female 119 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:18
62 18-29 Female 165 ΜΑΡΙΑ ΤΖΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 1:24:38
63 30-39 Female 114 ΜΑΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:25
64 ALL Male 194 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:29:37
65 50-59 Male 123 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:54
66 40-49 Female 102 ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:29:55
67 ALL Male 191 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:33:24
68 50-59 Female 147 ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:36:01
69 50-59 Female 157 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΑΠΕΡΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:36:02
71 70+ Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:47
72 ALL Male 197 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2:16:10

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ΚΜ 
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 2km
1 Female 543 ΜΑΡΙΑ- ΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:07:30
2 Male 503 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:08:01
3 Female 544 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:08:13
4 Female 566 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:08:33
5 Female 530 ΗΛΛΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑ 0:09:06
6 Male 565 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΙΟΣ 0:09:09
7 Male 524 ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΥΒΕΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:09:16
8 Male 522 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΖΙΝΟΣ 0:09:21
9 Male 510 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ 0:09:27
10 Female 509 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:09:30
11 Male 559 ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:10:04
12 Male 563 ΜΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:10:04
13 Male 554 ΖΕΙΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:10:04
14 Male 532 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 0:10:13
15 Male 517 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:16
16 Male 523 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΙΝΟΣ 0:10:33
17 Female 520 ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ ΚΩΤΖΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:53
18 Female 507 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:59
19 Male 500 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:11:22
20 Female 552 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:11:23
21 Female 541 ΕΛΕΝΗ ΤΑΤΣΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:11:49
22 Female 555 ΚΛΟΥΒΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:11:56
23 Male 521 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΖΙΝΟΣ 0:12:19
24 Male 527 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:12:31
25 Female 551 ΦΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 0:12:48
26 Female 528 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 0:13:48
27 Female 562 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:13:48
28 Female 564 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:14:15
29 Female 504 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:14:37
30 Female 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΡΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:14:38
31 Female 535 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 0:15:53
32 Male 558 ΣΙΑΛΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:16:00
33 Female 557 ΣΙΑΛΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:16:04
34 Male 556 ΣΙΑΛΜΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:16:08
35 Male 508 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:16:26
36 Female 525 ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΜΑΚΡΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:16:27
37 Female 519 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΥ 0:17:01
38 Female 506 ΜΑΘΙΩ ΓΑΛΑΝΟΥ 0:17:01
39 Male 516 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ 0:17:03
40 Male 537 ΕΘΥΜΙΟΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 0:17:52
41 Male 511 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΑΣ 0:17:54
42 Female 505 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:17:54
43 Male 518 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ 0:18:18
44 Female 536 ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 0:18:20
45 Male 539 ΓΕΩΓΙΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΠΟΥΛΟΣ 0:19:03
46 Female 534 ΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 0:24:34
47 Male 560 ΓΚΙΚΙΑ ΝΤΕΝΙΣ 0:24:36
48 Male 561 ΓΚΙΚΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:24:36
49 Male 531 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 0:24:37
50 Female 540 ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΤΑΣΙΝΟΠΠΟΥΛΟΥ 0:24:38
51 Female 547 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΕΙΔΑΚΗ 0:25:08
52 Female 514 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ 0:25:09
53 Male 529 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΕΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:37:50

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001