Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
23
24
25
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

2ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού &του Γιούχτα

 

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη την Κυριακή 5 Απριλίου ο2ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης με την συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης του Δήμου Αρχανών-Αστερουσίων και του Ομίλου Υπεραποστάσεων Κρήτης

 πάνω από 200 αθλητές μικροί μεγάλοι και πεζοπόροι έδωσαν το παρόν στην φετινή διοργάνωση.

  Στον αγώνα των 18.500 χλμ ξεκίνησαν το πρωί από την Κνωσό περίπου 180 αθλητές και πεζοπόροι και τερμάτισαν 112 νικητής στους άνδρες ήταν ο ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΟΦΗ με χρόνο 1ώρα 37΄21 ενώ στις γυναίκες η 

ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ  από την Ιεράπετρα με 2 ώρες 15΄51.

 Παράλληλα έγιναν και αγώνες 500 μέτρων για Δημοτικά Σχολεία και Γυμνάσια.

  Στα αξιοσημείωτα ήταν η βράβευση του βετεράνου αθλητή Γιώργου Γενετζάκη από τον σύλλογο Μαραθωνοδρόμων για την προσφορά του στον αθλητισμό.

  Παραβρέθηκαν στον αγώνα ο περιφερειάρχης Κρήτης κος Αρναουτάκης Σταύρος και ο Δήμαρχος του Δήμου Αρχανών -Αστερουσίων Κοκοσάλης Μανόλης.

  Οι διοργανωτές ευχαριστούν τους χορηγούς που με την πολύτιμη χορηγία τους συνετέλεσαν στην τέλεια διοργάνωση τους ΒΟΤΟΜΟΣ Α.Ε.-New balance-βιβλιοπωλείο Ανθολόγιο-ΦΗΜΗ Α.Ε. ΚΣΟΣ-ΑΝΕΚ-ΒLUSTAR-Μινωικές Γραμμές- Ενωση Ηρακλείου- Παπαδάκη Σούλα Κέτερινγκ-βιοτεχνία Κρουασάν Μαυροφρύδης-φούρνος Αντώνη Βενέρη-Κρητικός Φούρνος-Καραμέλο-ξηρούς καρπούς Σηφάκη

  Επίσης το τμήμα Σαμαρειτών Ηρακλείου-τον Φίλιο Ζευς- την Ελληνική Αστυνομία- για την πολύτιμη βοήθεια τον πολιτιστικό Σύλλογο Βαθύπετρου και Αρχανών-την τοπική κοινότητα αρχανών και όλους τους  εθελοντές και  τους συμμετέχοντες αθλητές και πεζοπόρους. 

 

2ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού &του Γιούχτα

             Αποτελέσματα δρόμου 18.500χλμ.

α/α Ονοματεπώνυμο Σύλλογος κατηγορία χρόνος
01 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΟΦΗ 1ος γενικής 1ώρα 37΄21
02 ΣΙΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ultrarunners 2ος γενικής 1ώρα49΄49
03 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΜΚ 3ος γενικής 1ώρα 51΄04
04 ΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 1ος 30-39 1ώρα 59΄42
05 ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΥΚ 1ος 40-49 2 ώρες 02΄05
06 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ/καρδιά παι 2ος 40-49 2 ώρες02΄08
07 ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛ. ΟΥΚ 3ος 40-49 2 ώρες 02΄49
08 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2ος30-39 2 ώρες 03΄16
09 ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3Ος 30-39 2 ώρες 04΄40
10 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 30-39 2 ώρες 04΄49
11 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες 06΄35
12 ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΑ 30-39 2 ώρες 08΄47
13 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες 08΄54
14 ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 40-49 2 ώρες 11΄43
15 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1Ος 50-59 2 ώρες 11΄47
16 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΜΚ 30-39 2 ώρες 13΄26
17 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ ΣΜΚ 1Ος ως 19 2 ώρες 14΄09
18 ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος 20-29 2 ώρες 14΄21
19 ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΗΛ.ΣΤΥΛ. dandogs 2ος 20-29 2 ώρες 14΄33
20 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΗ 40-49 2 ώρες 14΄57
21 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 2ος 50-59 2 ώρες 15΄02
22 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1η γενικής γυν 2 ώρες 15΄51
23 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες 16΄09
24 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 3ος 50-59 2 ώρες 16΄58
25 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ 40-49 2 ώρες 17΄08
26 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΡ 50-59 2 ώρες 17’39
27 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 30-39 2 ώρες 17’49
28 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ 30-39 2 ώρες 19΄03
29 ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΒΟΛΕΜΑ 50-59 2 ώρες 19΄18
30 ΛΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 30-39 2 ώρες 19΄32
31 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ 40-49 2 ώρες 19΄55
32 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 3ος 20-29 2 ώρες 20΄00
33 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2 ώρες21΄11
34 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες 21΄18
35 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΚ 40-49 2 ώρες 22΄09
36 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΚ 20-29 2 ώρες 22΄23
37 MOGIA IGNACIO ΣΔΥΧ 30-39 2 ώρες 22΄42
38 FEDERSEN HELENA GERMANY 2η γενικής γυν 2 ώρες 22΄46
39 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓ ΣΔΥΗ 3Η γενικής 2 ώρες 23΄21
40 ΒΕΡΓΝΕΣ ΓΚΑΣ ΣΜΚ 50-59 2 ώρες 24΄07
41 ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΥΒΑΣ 40-49 2 ώρες25΄46
42 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΧ 40-49 2 ώρες25΄50
43 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1η 20-29 2 ώρες26΄09
44 ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-29 2 ώρες26΄26
45 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΜΚ 30-39 2 ώρες26’37
46 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 30-39 2 ώρες26΄49
47 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΦΗ 40-49 2 ώρες28΄22
48 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΚΟΜΟΤΙΝΗ 30-39 2 ώρες28΄30
49 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΧ 30-39 2 ώρες29΄49
50 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΦΗ 2η 40-49 2 ώρες29’49
51 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΦΗ 50-59 2 ώρες29΄58
52 ΣΟΥΛΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30-39 2 ώρες29΄59
53 ΠΑΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1η 30-39 2 ώρες32΄31
54 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΜΚ 30-39 2 ώρες34΄05
55 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες35΄33
56 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΦΗ 40-49 2 ώρες36΄47
57 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΦΗ 1ος 60+ 2 ώρες40΄09
58 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 40-49 2 ώρες40΄47
59 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ ΑΟΑΝ 40-49 2 ώρες42΄39
60 ΓΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΝΙΑ 2η 30-39 2 ώρες43΄27
61 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 30-39 2 ώρες43΄30
62 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡ ΡΕΘΥΜΝΟ 40-49 2 ώρες43΄51
63 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30-39 2 ώρες44΄29
64 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΑ 30-39 2 ώρες45΄30
65 ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες47΄32
66 ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30-39 2 ώρες49΄46
67 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 30-39 2 ώρες52΄50
68 ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-29 2 ώρες53΄07
69 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-29 2 ώρες53΄20
70 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΧ 40-49 2 ώρες54΄20
71 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2 ώρες54΄29
72 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΔΥΗ 30-39 2 ώρες55΄43
73 ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΥΚ 40-49 2 ώρες55΄44
74 ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙ 40-49 2 ώρες56΄31
75 ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2 ώρες56΄35
76 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2 ώρες57΄05
77 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Cotinos running 3η 40-49 2 ώρες57΄18
78 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30-39 2 ώρες57΄35
79 ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 2 ώρες57΄56
80 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες59΄12
81 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟ ΣΜΚ 50-59 2 ώρες59΄40
82 ΜΠΕΤΥ ΦΛΟΡΑ ΣΜΚ 40-49 2 ώρες59΄59
83 ΚΕΝΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 30-39 3 ώρες 00΄07
84 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3 ώρες03΄52
85 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 50-59 3 ώρες05΄05
86 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30-39 3 ώρες07΄37
87 ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΕΜΑ 50-59 3 ώρες10΄31
88 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Danidogs 20-29 3 ώρες13΄08
89 ΛΟΠΙΝΕΤ ΛΟΥΚΙΑ ΣΜΚ 40-49 3 ώρες14΄42
90 ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΜΚ 40-49 3 ώρες20΄01
91 ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 20-29 3 ώρες25΄15
92 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΟΥΚ 50-59 3 ώρες25΄29
93 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3 ώρες25΄29
94 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΚ 40-49 3 ώρες26΄16
95 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΝΑΒΟΛΕΜΑ 50-59 3 ώρες28΄26
96 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΚ 40-49 3 ώρες28΄33
97 ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3 ώρες30΄04
98 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49 3 ώρες31΄16
99 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40-49 3 ώρες31΄31
100 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥΧ 40-49 3 ώρες31΄42
101 ΒΑΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59 3 ώρες32΄33
102 ΣΥΛΙΓΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΙΑ 30-39 3 ώρες32΄39
103 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΜΚ 40-49 3 ώρες33΄12
104 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΚ 40-49 3 ώρες33΄32
105 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΔΥΧ 40-49 3 ώρες33΄45
106 WELCH MARTIN NEIL Chania personal 40-49 3 ώρες34΄27
107 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΜΚ 30-39 3 ώρες34΄29
108 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΚ 60+ 3 ώρες34΄55
109 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Arial art.gr 30-39 3 ώρες35΄22
110 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΖΩΗ ΣΜΚ 40-39 3 ώρες36΄11
111 ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΕΥΑ ΣΜΚ 50-59 3 ώρες 39΄12
112 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗ ΟΥΚ 50-59 3 ώρες40΄11

 

2ος ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΝΩΣΣΟΥ & ΤΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑ

                   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

                                 ΓΕΝΙΚΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ 18,500 χλμ

1ος ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΟΦΗ 1η ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
2ος ΣΥΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2η FEDERSEN HELLENA GERMANY
3ος ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

                     Ως 19 ΧΡΟΝΩΝ

1ος ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ ΣΜΚ

 

                                  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20-29

1ος ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 1η ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤ.
2ος ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Danidogs 2η  
3ος ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ 3η  

                                    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39

1ος ΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 1η ΠΑΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
2ος ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΘΟΔΩΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤ 2η ΓΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΝΙΑ
3ος ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΓ.ΝΙΚ. 3η ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΩΗ ΣΜΚ

                                     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49

1ος ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΥΚ 1η ΜΠΟΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ upsiorunner
2ος ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΚ 2η ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΦΗ
3ος ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΟΥΚ 3η ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Cotinos

                                       ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59

1ος ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡ 1η ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΕΥΑ ΣΜΚ
2ος ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 2η  
3ος ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 3η  

 

1ος ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΦΗ 1η ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΚ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 500 μέτρα  τάξεις πρώτη-τρίτη

1ος ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1η ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
2ος ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2η ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
3ος ΤΖΕΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 3η ΔΙΑΚΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 500 μέτρα τάξεις Τετάρτη-έκτη

1ος ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1η ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
2ος ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2η ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
3ος ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 3η ΤΟΤΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

Γυμνασίων 500 κοριτσιών

1Η   ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
2Η   ΓΕΝΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

 

 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001