Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
23
24
25
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

Αποτελέσματα Γερανείων 2015

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1

A1 18-35

Male

553   

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ

1980

1:54:36

2

A1 18-35

Male

617   

ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

1982

-

1:57:03

3

A1 18-35

Male

645   

HODAI XHINI

1981

1:59:20

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 18-35

1

A1 18-35

Male

602   

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

1983

BIKE-PARK KALAMATA

2:10:00

2

A1 18-35

Male

616   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

1988

2:12:52

3

A1 18-35

Male

545   

ΕΡΝΤΕΜ ΚΑΛΛΕΝΤΖΗ

1990

ΣΑΠΠΑΖ

2:18:02

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 36-55

1

A2 36-55

Male

571   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ

1965

ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

2:00:53

2

A2 36-55

Male

576   

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΕΜΑ

1970

HYDRA RUNNERS

2:03:11

3

A2 36-55

Male

507   

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

1976

2:03:34

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 56+

1

A3 56+

Male

588   

ΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ

1958

ΣΑΠΠΑΖ

2:17:13

2

A3 56+

Male

608   

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ

1954

ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

2:29:17

3

A3 56+

Male

515   

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ

1956

ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ

2:44:41

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

C2 36-55

Female

642   

ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ

1974

Κ1 ΑΡΕΝΑ

2:16:58

2

C2 36-55

Female

568   

ΡΑΝΝΕΛΛΕ ΜΑΚΚΟΗ

1977

KASIMIS TRAINING/INOV-8

2:25:54

3

C1 18-35

Female

512   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ

1982

2:32:57

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18-35

1

C1 18-35

Female

525   

ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ

1983

-

2:39:27

2

C1 18-35

Female

622   

ΑΡΓΥΡΩ ΣΕΛΑΜΗ

1983

2:58:20

3

C1 18-35

Female

578   

ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΛΙΑΡΑ

1981

ΣΑΠΠΑΖ

3:10:36

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 36-55

1

C2 36-55

Female

532   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΥΝΗ

1975

2:45:42

2

C2 36-55

Female

644   

ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ

1972

2:46:55

3

C2 36-55

Female

510   

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

1969

ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ

2:55:04

 

10ΧΛΜ ΑΝΔΡΕΣ

1

Male

1257   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ

0:49:11

2

Male

1316   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

0:51:26

3

Male

1305   

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

SUMMITRUNNERS

0:52:03

 

10ΧΛΜ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1

Female

1313   

ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΡΑΚΗ

1:07:45

2

Female

1277   

ΑΝΝΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

1:08:44

3

Female

1291   

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

1:08:57

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 20ΧΛΜ

Category

BIB  

Name

YOB

Club

19km

A1 18-35

553   

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ

1980

1:54:36

A1 18-35

617   

ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

1982

-

1:57:03

A1 18-35

645   

HODAI XHINI

1981

1:59:20

A2 36-55

571   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ

1965

ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

2:00:53

A2 36-55

576   

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΕΜΑ

1970

HYDRA RUNNERS

2:03:11

A2 36-55

507   

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

1976

2:03:34

A2 36-55

634   

EDMOND ΤΣΑΚΟ

1977

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:06:04

A2 36-55

577   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ

1973

ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ

2:06:15

A2 36-55

618   

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΡΑΛΛΗΣ

1979

NATURAL RUNNING BY INOV-8

2:08:42

A1 18-35

602   

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

1983

BIKE-PARK KALAMATA

2:10:00

A2 36-55

627   

ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ

1973

ΑΛΣΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ

2:10:09

A2 36-55

547   

ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ

1976

2:12:04

A2 36-55

517   

ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ

1979

MUSTUKULURU RUNNING TEAM

2:12:20

A2 36-55

587   

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ

1974

ΣΩΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ Α.Ε.

2:12:23

A1 18-35

616   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

1988

2:12:52

A2 36-55

529   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ

1960

2:16:34

C2 36-55

642   

ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ

1974

Κ1 ΑΡΕΝΑ

2:16:58

A2 36-55

649   

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΣΚΑΣ

1975

2:17:01

A3 56+

588   

ΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ

1958

ΣΑΠΠΑΖ

2:17:13

A2 36-55

625   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣ

1976

ΣΙΣΥΦΟΣ

2:17:43

A2 36-55

544   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ

1974

2:17:48

A1 18-35

545   

ΕΡΝΤΕΜ ΚΑΛΛΕΝΤΖΗ

1990

ΣΑΠΠΑΖ

2:18:02

A2 36-55

552   

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

1974

ΣΑΠΠΑΖ

2:19:32

A2 36-55

606   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

1967

ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ

2:20:38

A1 18-35

533   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ

1990

ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

2:21:00

A2 36-55

653

SHADMANESH JAVAD

1979

2:21:50

A2 36-55

511   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ

1976

VERORI MOUNTAIN RUNNERS

2:22:27

A2 36-55

565   

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΕΚΚΑΣ

1976

ΛΟΥΤΡΑΚΙ

2:25:06

C2 36-55

568   

ΡΑΝΝΕΛΛΕ ΜΑΚΚΟΗ

1977

KASIMIS TRAINING/INOV-8

2:25:54

A2 36-55

584   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΦΙΤΗΣ

1966

FLOGA/GOJI BERRY

2:26:03

A2 36-55

610   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ

1972

2:26:03

A2 36-55

563   

ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

1978

2:27:42

A1 18-35

619   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΙΓΑΣ

1990

ΣΑΠΠΑΖ

2:29:12

A3 56+

608   

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ

1954

ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

2:29:17

A1 18-35

520   

ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

1986

OLYMPUS TRT-HYDRA RUNNERS

2:30:00

A2 36-55

646   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

1975

2:31:55

A2 36-55

623   

ΝΙΚΟΣ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

1979

ΑΝΤΙFA

2:31:57

A2 36-55

562   

ΤΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ

1969

ΣΔΥΜΘ

2:32:10

A2 36-55

514   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΚΕΡΗΣ

1970

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:32:10

A1 18-35

575   

ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΤΑΜΗΣ

1989

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:32:21

A2 36-55

583   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ

1973

ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΣΩΚΟΣ Α.Ε.

2:32:51

C1 18-35

512   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΩΝΗ

1982

2:32:57

A2 36-55

624   

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΙΨΑΣ

1963

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:33:28

A2 36-55

600   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

1967

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:33:50

A2 36-55

534   

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ

1974

2:35:13

A2 36-55

590   

ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ

1978

ALLTERRAINRUNNERS - FIFTH ELEMENT

2:36:16

A2 36-55

607   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ

1969

ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ

2:36:48

A2 36-55

643   

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

1979

ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 'ΟΡΣΙΠΠΟΣ'

2:38:59

C1 18-35

525   

ΑΘΗΝΑ ΓΚΛΑΝΟΥ

1983

-

2:39:27

A1 18-35

601   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΣ

1980

ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

2:39:50

A1 18-35

611   

ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

1980

PELECANUS CRISPUS

2:40:01

A2 36-55

526   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ

1964

ΣΑΠΠΑΖ

2:40:38

A2 36-55

560   

ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΛΗΣ

1979

LEPANTORUNNER

2:40:55

A2 36-55

570   

ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

1967

MUSTUKULURU R.T

2:41:41

A2 36-55

505   

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1971

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:41:42

A2 36-55

531   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΛΟΣ

1974

ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ

2:42:25

A1 18-35

609   

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΟΥΡΑΣ

1982

2:42:40

A2 36-55

651   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

1978

2:42:48

A2 36-55

596   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ

1975

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ

2:43:28

A2 36-55

633   

ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ

1970

ΣΔΥΜΘ

2:43:30

A1 18-35

580   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ

1983

ΑΕΘΛΙΟΣ / NEMEA RUNNERS

2:44:30

A2 36-55

648   

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

1969

2:44:30

A3 56+

515   

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ

1956

ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ

2:44:41

A2 36-55

650   

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΠΑΣΤΑΣ

1964

2:45:07

A2 36-55

519   

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ

1974

ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ

2:45:29

C2 36-55

532   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΥΝΗ

1975

2:45:42

C2 36-55

644   

ΕΛΕΝΗ ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ

1972

2:46:55

A1 18-35

556   

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

1983

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:48:34

A1 18-35

561   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΗΡΗΣ

1983

ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ

2:48:38

A2 36-55

506   

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ

1967

2:51:31

A1 18-35

523   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ

1984

ΣΤΕΚΙ

2:52:32

A3 56+

621   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ

1944

Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ

2:52:36

A2 36-55

615   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

1971

2:52:50

A1 18-35

516   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΝΙΟΣ

1981

ΔΡΥΣ

2:52:55

A2 36-55

501   

TRUDI EMILIANOU

1969

2:53:30

A1 18-35

598   

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

1981

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

2:54:12

C2 36-55

510   

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

1969

ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ

2:55:04

A1 18-35

509   

ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

1981

ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ

2:55:22

A2 36-55

594   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

1979

2:55:26

A2 36-55

535   

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ

1969

2:55:31

C2 36-55

632   

ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ

1970

2:55:55

A2 36-55

635   

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΙΓΚΡΙΜΑΝΗΣ

1979

2:56:48

A2 36-55

541   

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

1978

ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ

2:57:01

C1 18-35

622   

ΑΡΓΥΡΩ ΣΕΛΑΜΗ

1983

2:58:20

A2 36-55

518   

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ

1970

ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ

2:58:35

A2 36-55

593   

ΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

1977

2:58:41

A2 36-55

637   

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ

1963

ΧΙΛΙΟΜΌΔΙ ΚΟΡΙΝΘΊΑΣ

2:59:14

A2 36-55

548   

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

1965

ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

2:59:34

A2 36-55

569   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ

1967

ΣΔΥΑ

3:00:32

A2 36-55

603   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

1974

Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ

3:00:43

A2 36-55

567   

ΑΛΕΞΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ

1967

3:01:24

A2 36-55

536   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ

1973

3:03:06

A2 36-55

579   

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ

1974

URBAN TRAIL RUNNERS

3:04:06

A2 36-55

564   

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

1969

3:04:06

A1 18-35

572   

ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ

1981

PILABOX

3:06:59

A1 18-35

614   

ΑΡΗΣ ΠΙΣΤΟΛΑΣ

1981

ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

3:07:22

A2 36-55

540   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ

1974

UVEX

3:08:14

A2 36-55

537   

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΙΑΖΙΟΣ

1967

FOTO-TREXOUME.GR

3:08:20

A2 36-55

551   

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ

1970

MUSTUKULURU R.T.

3:09:35

A1 18-35

530   

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

1990

FLYING GEESE RUNNING TEAM

3:10:29

A2 36-55

558   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΚΑΛΟΣ

1974

ΣΑΠΠΑΖ

3:10:31

C1 18-35

578   

ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΛΙΑΡΑ

1981

ΣΑΠΠΑΖ

3:10:36

A2 36-55

586   

ΞΕΝΟΦΩΝ ΜΠΟΥΡΑΣ

1975

MUSTUKULURU RUNNING TEAM

3:11:49

A2 36-55

597   

ΘΥΜΙΟΣ ΠΑΙΝΕΣΗΣ

1973

MUSTUKULURU RUNNING TEAM

3:11:52

C1 18-35

573   

ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΤΗ

1981

3:11:58

C2 36-55

539   

ΑΛΙΚΗ ΘΑΝΑΣΟΥΛΗ

1970

ΣΑΠΠΑΖ

3:13:20

A2 36-55

581   

DIMOS ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ

1979

ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

3:16:06

C2 36-55

574   

ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ

1962

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

3:16:25

A1 18-35

620   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΖΟΣ

1991

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ

3:16:55

A2 36-55

527   

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

1965

ΣΔΥΠ

3:17:08

C1 18-35

522   

ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ

1991

3:19:39

A2 36-55

641   

ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ

1964

ΔΕΗ

3:19:40

A2 36-55

626   

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ

1970

ΕΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

3:25:33

C1 18-35

546   

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΤΖΟΥ

1980

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

3:29:35

A2 36-55

613   

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1967

3:33:10

C2 36-55

538   

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΑ

1973

3:33:20

A2 36-55

557

ΛΕΥΤΑΘΕΡΗΣ ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ

3:40:00

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 20ΧΛΜ

BIB  

Name

YOB

Club

19km

1257  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ

1982

SUMMITRUNNERS

0:49:11

1316  

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

-

0:51:26

1305  

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

1980

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

0:52:03

1281  

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΞΙΑΣ

1980

ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ

0:52:37

1311  

ΣΠΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

-

0:53:14

1256  

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

1995

1:01:18

1263  

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ

1970

ΣΑΠΠΑΖ

1:02:48

1307  

ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ

-

1:03:07

1254  

ΑΜΑΝΑΤΙΟΣ ΑΪΒΑΛΟΓΛΟΥ

1983

1:04:08

1270  

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ

1982

1:04:10

1287  

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ

1980

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:04:17

1260  

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΜΑΣ

1965

SPORTSCLUB

1:04:48

1310  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΚΙΩΤΗΣ

-

1:07:26

1297  

ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ

1969

1:07:37

1313  

ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΡΑΚΗ

-

MyAthlete

1:07:45

1277  

ΑΝΝΑ ΜΑΡΚΑΚΗ

1989

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

1:08:44

1272  

ΣΤΡΑΤΟΣ ΛΑΖΑΝΑΣ

1982

1:08:53

1291  

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

1984

ΑΥΤΟΝΟΜΗ

1:08:57

1290  

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ

1957

ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

1:09:22

1279  

ΕΛΕΝΗ ΜΑΤΖΙΩΡΟΥ

1993

1:09:46

1251  

ARASH HEMATI

1984

ΣΑΠΠΑΖ

1:09:47

1302  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

1972

1:09:52

1288  

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΦΗΣ

1987

1:10:05

1293  

ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ

1987

1:10:06

1292  

ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

1969

1:11:17

1306  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ

-

1:11:43

1309  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ

-

1:14:04

1273  

ΒΑΡΒΑΡΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ

1981

ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ

1:14:05

1308  

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗ

-

1:16:02

1284  

ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΟΥΜΙΝ

1990

ΣΑΠΠΑΖ

1:17:18

1294  

ΑΝΝΑ ΠΑΡΙΣΗ

1979

1:17:50

1267  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ

1976

ΛΟΥΤΡΑΚΙ

1:18:01

1264  

ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

1971

FLYING GEESE RUNNING TEAM

1:21:04

1282  

ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΜΗΤΣΗΣ

1977

ΛΟΥΤΡΑΚΙ

1:21:12

1280  

ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΜΕΝΤΖΟΣ

1967

-

1:21:13

1301  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΜΟΥ

1974

1:22:24

1283  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ

1961

ΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

1:22:54

1252  

JAVAD REZAI

1977

1:22:58

1289  

ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΤΡΟΥΔΗ

1984

ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ

1:24:39

1285  

ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΗ

1975

1:26:26

1315  

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΚΑΣ

-

1:26:32

1312  

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ

-

1:26:56

1304  

ΣΥΡΙΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

1974

-

1:26:57

1255  

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

1988

1:28:19

1261  

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

1974

1:28:19

1296  

ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

1984

1:33:08

1295  

ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

1980

ΣΑΠΠΑΖ

1:33:09

1274  

ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΥΚΑ

1972

ΣΑΠΠΑΖ

1:34:15

1269  

ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΙΤΣΟΥ

1984

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

1:34:17

1286  

ΑΝΝΑ ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ

1975

ΣΑΠΠΑΖ

1:34:18

1275  

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΥΚΑ

1974

ΣΑΠΠΑΖ

1:34:19

1265  

ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΑΚΗ

1981

ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ

1:34:25

1314  

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΚΟΡΗ

-

1:36:53

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001