Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ-ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΑΘΑ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ 50&100ΧΛΜ

100xlm

Rank Gender BIB Name Club 100km FINISH
1 Male 309 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ SALOMON HELLAS 7:32:32.843 
2 Male 216 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΝΙΑΡΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 9:1:46.317 
3 Male 247 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΦΛΟΓΑ 9:2:53.417 
4 Male 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9:20:26.677 
5 Male 324 ΤΑΣΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:28:34.793 
6 Male 299 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΦΛΟΓΑ 9:31:11.660 
7 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 9:31:48.703 
8 Male 277 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΠ 9:34:47 AM
9 Male 293 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ LOCORUNNERS 9:43:26 AM
10 Male 222 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΛΗΣ ΛΥΚΟΙ-ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 9:44:43.607 
11 Male 207 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ MARATHON CLUB/ X-TREME STORES/Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 9:44:46.797 
12 Male 321 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ   9:48:13 AM
13 Male 254 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:51:21.850 
14 Female 246 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΡΕΛΗ   9:53:48.383 
15 Male 236 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ   9:57:31.460 
16 Male 238 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ SKOULIS TEAM 9:58:15.607 
17 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΕΚ - ΣΔΟΕ 9:59:8.393 
18 Male 302 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 9:59:9.473 
19 Male 284 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΤΡΑΟΥΛΛΟΣ 10:5:5.93 
20 Male 273 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΣΑΔΕΣ   10:8:31.187 
21 Male 250 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΣ PNEUMONOLOGY.COM 10:10:02 AM
22 Male 253 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10:14:42.633 
23 Female 226 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 10:16:10.743 
24 Male 285 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ MAGMA PLUS RUNNING TEAM 10:22:28 AM
25 Male 306 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΞΙΩΝΗΣ   10:22:56.547 
26 Male 297 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ GOJI BERRY TEAM 10:23:23.487 
27 Male 239 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10:23:38.127 
28 Male 323 ΔΟΥΚΑΣ ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ MAGMA PLUS RUNNING TEAM 10:27:23 AM
29 Male 264 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ 10:37:49.990 
30 Male 314 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΕΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 10:41:55.917 
31 Male 217 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 10:42:25.783 
32 Male 257 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 10:44:2.213 
33 Male 280 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 10:45:44.457 
34 Male 206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΡΤΑΣ RUN CLUB PIRGOS 10:46:29.873 
36 Male 281 ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:56:25 AM
37 Male 211 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 10:59:59.927 
38 Male 252 ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:12:38.300 
39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   11:15:05 AM
40 Male 279 ΙΟΑΝΝΗΣ (IOANNIS) ΜΠΑΓΙΟΣ (BAYIOS) ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11:19:42.583 
41 Male 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:20:9.327 
42 Male 283 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:27:15 AM
43 Male 327 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:32:25 AM
44 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   11:39:56 AM
45 Male 212 ΔΡΟΣΟΣ ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 11:41:30 AM
46 Male 240 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ   11:42:37 AM
47 Male 210 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:43:57 AM
48 Male 219 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   11:44:33 AM
49 Male 221 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ   11:44:33 AM
50 Male 270 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΣΔΥΧ 11:46:53 AM
51 Male 333 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ   11:47:17 AM
52 Male 265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 11:47:53 AM
53 Male 316 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ   11:50:46 AM
54 Male 289 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   11:51:55 AM
55 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ   11:51:55 AM
56 Male 311 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:53:36 AM
57 Female 229 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ ΦΛΟΓΑ-FLYING GEESE RUNNING TEAM 11:57:56 AM
58 Male 330 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11:58:28 AM
59 Male 290 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:59:32 AM
60 Male 214 ΠΑΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 12:03:06 PM
61 Male 288 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΟΥΛΗΣ   12:06:19 PM
62 Male 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 12:08:22 PM
63 Male 294 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ "Α.Π.Σ. ""ΑΠΟΛΛΩΝ"" ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ" 12:11:38 PM
64 Male 303 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:11:38 PM
65 Male 301 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 12:11:38 PM
66 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΤΖΕΚΗΣ Ο.Κ.Α. ΠΡΕΒΕΛΗ 12:12:04 PM
67 Male 298 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12:13:23 PM
68 Male 225 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12:16:46 PM
69 Male 202 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΗΣ (ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:18:17 PM
70 Male 205 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΟΣ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 12:19:00 PM
71 Male 287 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ   12:19:37 PM
72 Male 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 12:22:00 PM
73 Male 328 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12:26:07 PM
           
ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΣΕ ΧΛΜ ΑΓΩΝΑ
1 Male 331 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 90ΚΜ - 11:35:15
2 Male 317 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ   70ΚΜ - 11:22:48
3 Male 332 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΛΤΗΣ   75ΚΜ-11:00:00
           
ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ  
76 Male 241  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
77 Female 201  KAREN HILL Dnf ΣΑΦΑΝΣ  
78 Male 215  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ Dnf ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ  
79 Male 243  ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
80 Male 235  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
81 Male 260  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ NO LIMIT SDYA  
82 Male 269  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ "ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ""Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ"""  
83 Female 220  ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥNO LIMIT    
84 Male 228  ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ NO LIMIT    
85 Male 310  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ NO LIMIT ΣΑΦΑΝΣ  
86 Male 274  ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Dnf ODLO-LASPORTIVA  
87 Male 275  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ NO LIMIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
88 Male 224  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ NO LIMIT ΤΡΑΟΥΛΛΟΙ  
89 Male 258  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ NO LIMIT KASSIMIS TRAINING  
90 Male 248  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΔΩΡΟΣNO LIMIT Σ.Δ.Ι - DEREKAS ENDURANCE COACHING  
91 Male 278  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΟΣ Dnf ΣΔΥΜ  
94 Male 230  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ NO LIMIT ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  
95 Male 267  ΙΟΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
96 Male 296  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Dnf DROMEIS.GR  
97 Male 218  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣNO LIMIT    
98 Male 209  ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
99 Male 213  ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΤΣΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
100 Male 315  ΗΛΙΑΣ ΤΑΧΜΑΖΟΓΛΟΥ NO LIMIT KASSIMIS TRAINING  
101 Male 259  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Dnf ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ  
102 Male 332  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΛΤΗΣ NO LIMIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
103 Female 300  ΜΑΓΔΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ Dnf ΣΔΥΑ  
104 Male 322  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΧΑΛΗΣ Dnf ΣΔΥΘ  
105 Male 276  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΣ Dnf    
106 Male 312  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ Dnf ΑΠΣΔ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ  
107 Male 308  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ NO LIMIT    
108 Male 255  ΜΑΡΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ NO LIMIT RUNNER MAGAZINE  
109 Female 263  ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
Rank Gender BIB Name Club 100km FINISH
1 Male 309 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ SALOMON HELLAS 7:32:32.843 
2 Male 216 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΝΙΑΡΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 9:1:46.317 
3 Male 247 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΦΛΟΓΑ 9:2:53.417 
4 Male 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΗΣ ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9:20:26.677 
5 Male 324 ΤΑΣΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:28:34.793 
6 Male 299 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΦΛΟΓΑ 9:31:11.660 
7 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 9:31:48.703 
8 Male 277 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΠ 9:34:47 AM
9 Male 293 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ LOCORUNNERS 9:43:26 AM
10 Male 222 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΛΗΣ ΛΥΚΟΙ-ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 9:44:43.607 
11 Male 207 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ MARATHON CLUB/ X-TREME STORES/Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 9:44:46.797 
12 Male 321 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ   9:48:13 AM
13 Male 254 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΡΑΜΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:51:21.850 
14 Female 246 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΡΕΛΗ   9:53:48.383 
15 Male 236 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ   9:57:31.460 
16 Male 238 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ SKOULIS TEAM 9:58:15.607 
17 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΕΚ - ΣΔΟΕ 9:59:8.393 
18 Male 302 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 9:59:9.473 
19 Male 284 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑ ΤΡΑΟΥΛΛΟΣ 10:5:5.93 
20 Male 273 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΣΑΔΕΣ   10:8:31.187 
21 Male 250 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΣ PNEUMONOLOGY.COM 10:10:02 AM
22 Male 253 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 10:14:42.633 
23 Female 226 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 10:16:10.743 
24 Male 285 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ MAGMA PLUS RUNNING TEAM 10:22:28 AM
25 Male 306 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΞΙΩΝΗΣ   10:22:56.547 
26 Male 297 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ GOJI BERRY TEAM 10:23:23.487 
27 Male 239 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10:23:38.127 
28 Male 323 ΔΟΥΚΑΣ ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ MAGMA PLUS RUNNING TEAM 10:27:23 AM
29 Male 264 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ 10:37:49.990 
30 Male 314 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΕΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 10:41:55.917 
31 Male 217 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 10:42:25.783 
32 Male 257 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 10:44:2.213 
33 Male 280 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 10:45:44.457 
34 Male 206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΡΤΑΣ RUN CLUB PIRGOS 10:46:29.873 
36 Male 281 ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 10:56:25 AM
37 Male 211 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 10:59:59.927 
38 Male 252 ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:12:38.300 
39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   11:15:05 AM
40 Male 279 ΙΟΑΝΝΗΣ (IOANNIS) ΜΠΑΓΙΟΣ (BAYIOS) ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11:19:42.583 
41 Male 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:20:9.327 
42 Male 283 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:27:15 AM
43 Male 327 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:32:25 AM
44 Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ   11:39:56 AM
45 Male 212 ΔΡΟΣΟΣ ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 11:41:30 AM
46 Male 240 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ   11:42:37 AM
47 Male 210 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11:43:57 AM
48 Male 219 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   11:44:33 AM
49 Male 221 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ   11:44:33 AM
50 Male 270 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΣΔΥΧ 11:46:53 AM
51 Male 333 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΑΡΗΣ   11:47:17 AM
52 Male 265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 11:47:53 AM
53 Male 316 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ   11:50:46 AM
54 Male 289 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   11:51:55 AM
55 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΟΥΡΗΣ   11:51:55 AM
56 Male 311 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:53:36 AM
57 Female 229 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ ΦΛΟΓΑ-FLYING GEESE RUNNING TEAM 11:57:56 AM
58 Male 330 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11:58:28 AM
59 Male 290 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:59:32 AM
60 Male 214 ΠΑΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 12:03:06 PM
61 Male 288 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΟΥΛΗΣ   12:06:19 PM
62 Male 251 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 12:08:22 PM
63 Male 294 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ "Α.Π.Σ. ""ΑΠΟΛΛΩΝ"" ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ" 12:11:38 PM
64 Male 303 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:11:38 PM
65 Male 301 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ 12:11:38 PM
66 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΤΖΕΚΗΣ Ο.Κ.Α. ΠΡΕΒΕΛΗ 12:12:04 PM
67 Male 298 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12:13:23 PM
68 Male 225 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12:16:46 PM
69 Male 202 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΗΣ (ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:18:17 PM
70 Male 205 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΟΣ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 12:19:00 PM
71 Male 287 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ   12:19:37 PM
72 Male 319 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ 12:22:00 PM
73 Male 328 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12:26:07 PM
           
ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΣΕ ΧΛΜ ΑΓΩΝΑ
1 Male 331 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 90ΚΜ - 11:35:15
2 Male 317 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ   70ΚΜ - 11:22:48
3 Male 332 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΛΤΗΣ   75ΚΜ-11:00:00
           
ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ  
76 Male 241  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
77 Female 201  KAREN HILL Dnf ΣΑΦΑΝΣ  
78 Male 215  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ Dnf ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ  
79 Male 243  ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
80 Male 235  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
81 Male 260  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ NO LIMIT SDYA  
82 Male 269  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ "ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ""Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ"""  
83 Female 220  ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥNO LIMIT    
84 Male 228  ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ NO LIMIT    
85 Male 310  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ NO LIMIT ΣΑΦΑΝΣ  
86 Male 274  ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Dnf ODLO-LASPORTIVA  
87 Male 275  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ NO LIMIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
88 Male 224  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ NO LIMIT ΤΡΑΟΥΛΛΟΙ  
89 Male 258  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ NO LIMIT KASSIMIS TRAINING  
90 Male 248  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΔΩΡΟΣNO LIMIT Σ.Δ.Ι - DEREKAS ENDURANCE COACHING  
91 Male 278  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΟΣ Dnf ΣΔΥΜ  
94 Male 230  ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ NO LIMIT ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  
95 Male 267  ΙΟΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
96 Male 296  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Dnf DROMEIS.GR  
97 Male 218  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣNO LIMIT    
98 Male 209  ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
99 Male 213  ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΤΣΗΣ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
100 Male 315  ΗΛΙΑΣ ΤΑΧΜΑΖΟΓΛΟΥ NO LIMIT KASSIMIS TRAINING  
101 Male 259  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Dnf ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ  
102 Male 332  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΨΑΛΤΗΣ NO LIMIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
103 Female 300  ΜΑΓΔΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ Dnf ΣΔΥΑ  
104 Male 322  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΧΑΛΗΣ Dnf ΣΔΥΘ  
105 Male 276  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΣ Dnf    
106 Male 312  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ Dnf ΑΠΣΔ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ  
107 Male 308  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ NO LIMIT    
108 Male 255  ΜΑΡΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ NO LIMIT RUNNER MAGAZINE  
109 Female 263  ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ Dnf ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  

 

50xlm

Rank BIB   Name Club 50km/50
1 74    ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΟΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:29:00
2 98    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ   03:41:59
3 143    ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΓ 4:1:51.173 
4 81    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ   4:8:22.993 
5 116    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ   4:17:7.990 
6 35    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:22:48.633 
7 85    ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΣ ΠΑΟΚ- PERFORMACE STORE 04:22:56
8 153    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 04:30:07
9 43    ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:30:21.183 
10 107    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:30:42.587 
11 164    ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:33:2.993 
12 137    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:33:56.577 
13 33    ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ ΦΛΟΓΑ 4:37:32.653 
14 52    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:41:32.550 
15 21    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ   4:43:12.923 
16 112    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 4:43:16.877 
17 138    ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ   4:45:2.940 
18 31    ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 4:46:44.553 
19 6    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ   4:47:9.507 
20 156    ΕΝΤΜΟΝΤ ΤΣΑΚΟΣ   4:47:55.933 
21 118    ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ P.R.T 04:48:14
22 27    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ   4:50:16.433 
23 13    ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 4:50:57.200 
24 113    ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 4:51:9.207 
25 24    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΔΥΠ 4:51:9.427 
26 46    ANNH ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ   4:52:31.937 
27 47    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ   4:53:0.853 
28 20    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΗΛΑΡΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:53:24.637 
29 10    ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ   4:53:29.840 
30 148    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΑΣΣΗΣ   4:53:37.377 
31 16    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΑΡΤΑΛΑΜΙΔΗΣ   4:53:41.957 
32 129    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΦΟΣ MY ATHLETE 4:55:2.13 
33 115    ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:56:17.377 
34 25    ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 4:57:56.867 
35 40    ΘΑΝΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:11.137 
36 34    ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:17.890 
37 92    ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:58:19.463 
38 11    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:58:29.780 
39 19    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4:59:39.927 
40 134    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:0:20.960 (05:00:09)
41 125    ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:1:10.500 
42 111    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ BOOKRUNNERS 5:1:50.127 
43 165    ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ BOOKRUNNERS 5:1:50.487 
44 17    ΟΛΓΑ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ PNEUMONOLOGY.COM 5:2:1.663 
45 22    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ORAMA 5:3:37.123 
46 49    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΟΡΑΜΑ 5:3:37.687 
47 110    ΚΩΣΤΗΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:4:32.557 
48 59    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΔΥΑ 5:6:6.510 
49 97    ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΛΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:6:15.453 
50 122    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   5:7:39.510 
51 109    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:9:33.333 
52 36    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:9:50.497 
53 89    ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:11:32.583 
54 149    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΣ   5:12:5.413 
55 4    PANAGIOTIS NIKOLAOU-PINDAS SDYM THIVAS 5:13:50.373 
56 155    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ   5:14:46.600 
57 83    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:15:9.650 
58 77    ΕΛΕΝΗ ΛΥΓΕΡΟΥ   5:15:30.847 
59 105    ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΙΝΑΣ ΣΔΥΑ 5:17:12.220 
60 58    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΔΑΣ   5:17:12.407 
61 140    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5:18:4.570 
62 100    ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 5:19:11.283 
63 141    ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19:54.920 
64 130    ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΑΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20:10.747 
65 87    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗΣ   5:24:22.563 
66 12    ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:25:26.680 
67 132    ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΥΡΣΟΥ ALLTERRAINRUNNERS 5:26:2.997 
68 78    ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΟΣ   5:27:35.677 
69 29    ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ Σ.Δ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 5:28:43.430 
70 88    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5:28:46.930 
71 121    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   5:30:37.770 
72 106    ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΤΑΝΟΥΚΟ   5:30:43.757 
73 160    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   5:30:55.537 
74 91    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ   5:30:55.673 
75 42    ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:31:0.443 
76 37    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.ΑΓΩΝ 5:31:20.717 
77 1    EMIL APOSTOLOV   5:32:52.190 
78 95    ΦΩΚΙΩΝ ΜΠΕΗΣ   5:32:54.457 
79 14    ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5:33:18.233 
80 124    ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΠΠΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:33:18.890 
81 3    ALEN MEGID   5:34:9.217 
82 93    ΑΝΝΑ ΜΠΑΤΖΕΛΗ   5:34:15.190 
83 69    ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:34:56.773 
84 161    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:35:13.117 
85 48    ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ   5:36:13.800 
86 168    ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:36:33.780 
87 135    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 5:36:45.850 
88 73    ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ SGT RUNNING TEAM 5:37:34.747 
89 56    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ   5:38:57.923 
90 158    ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ   5:39:26.903 
91 64    ΑΝΝΥ ΚΟΥΡΑΣΗ   5:39:27.277 
92 101    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΦΥΛΙΟΣ   5:41:13.457 
93 23    ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ   5:41:58.123 
94 147    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 5:42:29.803 
95 136    ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΡΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 5:44:28.433 
96 145    ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΟΖΑΚΗΣ   5:45:26.467 
97 292 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   05:47:37
98 159    ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΑΚΗΣ   5:48:17.197 
99 2    LANIE MAIPAS ANEXARTITOS 5:49:42.603 
100 307 ΣΙΜΙΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   05:50:54
101 65    ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 5:51:13.577 
102 66    ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ   5:51:29.427 
103 103    ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ 5:51:34.660 
104 166    ΕΛΕΝΗ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ   5:51:35.113 
105 15    ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ "ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ""Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ""" 05:51:48
106 71    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ ΓΕΝ/Β1 5:52:32.980 
107 80    ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΩΝ 5:54:43.463 
108 62    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ   5:55:14.797 
109 163    ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.Π 5:55:15.587 
110 67    ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Υ.Κ 5:56:13.137 
111 162    ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57:2.173 
112 128    ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57:2.597 
113 139    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   5:58:39.607 
114 99    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ ΣΔΥΑ 5:58:57.467 
115 142    ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   05:56:38
116 104    ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΑ 05:59:19
117 96    ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ Σ.Δ.Υ.Α. 06:06:31
118 9    ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΩΝΗΣ ΟΧΙ 06:07:00
119 76    ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ   06:06:00
         
ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ  
118 28   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ DNF -  
119 44   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ DNF    
121 131   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΥΚΝΗΣ    
122 38   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  
123 150   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΖΑΥΡΑ DNF ΣΔΥΑ  
124 5   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ  
125 8   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ DNF -  
126 142   ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    
127 45   ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΑ DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  
128 126   ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
129 18   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ DNF    

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001