Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
23
24
25
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

Σύλλογοι Μέλη

6o Κύπλλο Εθελοντή δότη μυελού των οστών

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2017-09-09 00:00

Τελικά αποτελέσματα δρόμου 4.9km 6ου Κυπέλλου εθελοντή δότη μυελού των οστών, Καλαμάτα 9/9/2017
Κατάταξη Κατάταξη Φύλου Φύλο Bib Ονοματαπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. Lap 0-2.5km Lap 2.5-4.9km pace/km
1. 1 m 553 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:17:26,72 0:17:25,45 0:09:02,17 0:08:23,28 3:33
2. 2 m 668 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:17:29,23 0:17:28,00 0:09:21,75 0:08:06,26 3:34
3. 3 m 607 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:18:06,43 0:18:05,13 0:09:17,54 0:08:47,60 3:41
4. 4 m 595 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:19:20,42 0:19:19,59 0:09:54,60 0:09:24,99 3:56
5. 5 m 562 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:19:40,75 0:19:39,48 0:10:03,58 0:09:35,91 4:00
6. 6 m 608 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:19:43,33 0:19:41,09 0:10:06,69 0:09:34,40 4:01
7. 7 m 630 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:20:10,14 0:20:07,24 0:10:20,01 0:09:47,23 4:06
8. 8 m 542 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:20:27,09 0:20:24,47 0:10:12,61 0:10:11,86 4:10
9. 9 m 664 ΝΤΑΒΕΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ 0:20:32,38 0:20:26,84 0:10:49,81 0:09:37,03 4:11
10. 10 m 672 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:36,98 0:20:35,60 0:10:48,68 0:09:46,92 4:12
11. 11 m 550 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ 0:20:54,64 0:20:52,78 0:10:47,03 0:10:05,75 4:16
12. 12 m 646 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:20:56,00 0:20:49,27 0:10:54,37 0:09:54,91 4:16
13. 13 m 543 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:21:07,96 0:21:05,64 0:11:09,33 0:09:56,32 4:18
14. 14 m 504 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:08,79 0:21:07,23 0:10:58,12 0:10:09,12 4:18
15. 15 m 506 ΔΗΜΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:21:20,71 0:21:12,27 0:10:45,64 0:10:26,64 4:21
16. 16 m 628 ΧΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:29,17 0:21:25,22 0:10:45,09 0:10:40,14 4:23
17. 1 f 435 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:21:29,24 0:21:26,43 0:11:09,40 0:10:17,04 4:23
18. 17 m 557 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:21:54,50 0:21:53,12 0:10:43,64 0:11:09,48 4:28
19. 18 m 613 ΤΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:21:57,39 0:21:53,78 0:11:01,44 0:10:52,35 4:28
20. 19 m 650 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:22:01,46 0:21:58,65 0:11:37,53 0:10:21,12 4:29
21. 20 m 625 ΦΕΡΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:22:03,00 0:21:50,07 0:11:33,61 0:10:16,46 4:29
22. 21 m 641 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:11,01 0:22:08,88 0:11:31,14 0:10:37,74 4:31
23. 22 m 577 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:15,74 0:22:13,04 0:11:21,77 0:10:51,28 4:32
24. 2 f 517 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:22:21,02 0:22:18,40 0:11:27,75 0:10:50,65 4:33
25. 23 m 629 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:23,58 0:22:12,32 0:12:19,26 0:09:53,07 4:34
26. 24 m 667 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:37,65 0:22:32,75 0:11:36,15 0:10:56,60 4:37
27. 25 m 638 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:22:40,26 0:22:34,02 0:11:58,83 0:10:35,19 4:37
28. 26 m 640 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:22:42,05 0:22:32,79 0:12:30,53 0:10:02,26 4:37
29. 27 m 574 ΝΤΑΒΕΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:22:47,05 0:22:42,65 0:11:59,04 0:10:43,61 4:38
30. 28 m 665 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:22:55,63 0:22:44,63 0:12:01,11 0:10:43,52 4:40
31. 29 m 471 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:23:00,75 0:22:57,85 0:11:35,77 0:11:22,08 4:41
32. 30 m 567 ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:23:01,27 0:22:50,67 0:11:41,27 0:11:09,40 4:41
33. 31 m 495 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:23:04,00 0:22:59,41 0:12:20,21 0:10:39,21 4:42
34. 32 m 497 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:23:07,68 0:23:05,55 0:12:25,16 0:10:40,40 4:43
35. 3 f 566 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:23:07,84 0:23:01,44 0:11:53,35 0:11:08,10 4:43
36. 33 m 561 ΜΕΡΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:23:08,81 0:23:05,41 0:12:23,77 0:10:41,65 4:43
37. 34 m 631 ΨΑΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:23:12,59 0:23:08,13 0:12:03,23 0:11:04,91 4:44
38. 35 m 652 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:15,45 0:23:11,73 0:12:21,63 0:10:50,10 4:44
39. 36 m 658 ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:15,49 0:23:11,03 0:12:21,27 0:10:49,76 4:44
40. 4 f 573 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:23:22,03 0:23:19,89 0:12:03,34 0:11:16,56 4:46
41. 37 m 521 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:30,78 0:23:26,52 0:12:18,94 0:11:07,59 4:47
42. 38 m 519 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:23:31,25 0:23:26,75 0:12:21,39 0:11:05,36 4:48
43. 39 m 546 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:32,66 0:23:27,58 0:12:28,04 0:10:59,55 4:48
44. 40 m 626 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:23:38,81 0:23:32,99 0:12:28,01 0:11:04,99 4:49
45. 41 m 568 ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 0:23:42,55 0:23:36,15 0:12:38,21 0:10:57,95 4:50
46. 42 m 593 ΡΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:23:46,77 0:23:43,49 0:11:59,00 0:11:44,49 4:51
47. 43 m 565 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:23:50,40 0:23:40,56 0:12:33,71 0:11:06,86 4:51
48. 44 m 569 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:50,59 0:23:40,55 0:12:32,76 0:11:07,80 4:51
49. 45 m 591 ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:53,90 0:23:46,35 0:12:53,60 0:10:52,75 4:52
50. 46 m 610 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:23:53,90 0:23:50,41 0:12:42,68 0:11:07,74 4:52
51. 47 m 1280 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΙΑΣ 0:23:54,19 0:23:42,43 0:11:56,85 0:11:45,59 4:52
52. 48 m 501 ΓΙΑΒΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:23:55,28 0:23:48,66 0:12:54,47 0:10:54,19 4:52
53. 49 m 584 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΩΝΤΑΣ 0:23:57,02 0:23:47,92 0:12:52,76 0:10:55,16 4:53
54. 50 m 556 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:59,95 0:23:57,13 0:12:16,50 0:11:40,63 4:53
55. 51 m 605 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:24:02,25 0:23:55,63 0:12:35,15 0:11:20,48 4:54
56. 52 m 524 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:24:37,56 0:24:31,62 0:12:36,77 0:11:54,85 5:01
57. 53 m 599 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:40,11 0:24:37,61 0:13:04,31 0:11:33,30 5:02
58. 54 m 663 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:24:40,11 0:24:28,03 0:12:54,53 0:11:33,50 5:02
59. 55 m 622 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:24:46,22 0:24:35,92 0:12:55,28 0:11:40,65 5:03
60. 56 m 619 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:47,62 0:24:40,73 0:12:38,69 0:12:02,04 5:03
61. 5 f 529 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:24:50,43 0:24:46,49 0:12:25,41 0:12:21,08 5:04
62. 57 m 528 ΚΑΡΑΪ́ΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:52,27 0:24:48,79 0:12:25,69 0:12:23,10 5:04
63. 58 m 540 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:01,52 0:24:56,18 0:12:54,55 0:12:01,63 5:06
64. 59 m 564 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:03,96 0:24:58,54 0:12:46,53 0:12:12,02 5:06
65. 60 m 590 ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:04,40 0:24:52,90 0:12:55,24 0:11:57,67 5:07
66. 61 m 472 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:15,24 0:25:05,92 0:13:15,47 0:11:50,45 5:09
67. 62 m 618 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:20,84 0:25:14,61 0:13:19,33 0:11:55,28 5:10
68. 63 m 571 ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:26,34 0:25:24,18 0:13:08,85 0:12:15,33 5:11
69. 6 f 637 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:25:28,30 0:25:26,74 0:13:22,54 0:12:04,20 5:11
70. 64 m 535 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:25:33,90 0:25:32,13 0:13:22,38 0:12:09,75 5:13
71. 7 f 514 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ 0:25:36,78 0:25:34,86 0:13:02,23 0:12:32,64 5:13
72. 65 m 601 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:25:50,62 0:25:35,55 0:13:33,76 0:12:01,79 5:16
73. 8 f 642 ΛΑΠΙΟΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ 0:25:57,54 0:25:56,16 0:13:15,08 0:12:41,09 5:17
74. 66 m 609 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:13,87 0:26:12,21 0:13:00,21 0:13:12,00 5:21
75. 67 m 651 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 0:26:14,65 0:26:12,09 0:13:07,75 0:13:04,35 5:21
76. 68 m 634 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:26:22,92 0:26:17,18 0:13:23,64 0:12:53,54 5:23
77. 69 m 530 ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:26:26,24 0:26:19,14 0:13:48,75 0:12:30,39 5:23
78. 70 m 541 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:26:43,57 0:26:40,35 0:13:11,93 0:13:28,42 5:27
79. 71 m 661 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:49,62 0:26:39,52 0:13:50,62 0:12:48,91 5:28
80. 72 m 522 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:52,14 0:26:50,18 0:13:44,73 0:13:05,45 5:29
81. 9 f 585 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 0:26:54,91 0:26:44,25 0:14:08,25 0:12:36,01 5:29
82. 73 m 644 ΣΑΖΙΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:05,26 0:26:56,22 0:13:54,30 0:13:01,93 5:31
83. 74 m 635 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:08,38 0:26:57,58 0:14:32,34 0:12:25,25 5:32
84. 75 m 647 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:27:11,04 0:26:59,39 0:15:19,87 0:11:39,52 5:32
85. 76 m 604 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:19,64 0:27:13,91 0:14:27,06 0:12:46,85 5:34
86. 10 f 579 ΠΑΝΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:27:20,62 0:27:16,68 0:13:57,90 0:13:18,79 5:34
87. 11 f 594 ΡΕΙΪΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:27:25,66 0:27:21,21 0:14:29,06 0:12:52,15 5:35
88. 77 m 666 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:27:29,04 0:27:19,48 0:14:07,79 0:13:11,69 5:36
89. 12 f 534 ΚΑΤΑΚΟΥ ΧΑΡΑ 0:27:32,92 0:27:29,27 0:14:30,83 0:12:58,44 5:37
90. 78 m 533 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 0:27:33,04 0:27:29,32 0:14:30,46 0:12:58,87 5:37
91. 79 m 537 ΚΟΛΕΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:27:36,26 0:27:28,88 0:14:30,25 0:12:58,63 5:38
92. 80 m 645 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:27:44,86 0:27:35,88 0:13:54,35 0:13:41,53 5:39
93. 13 f 560 ΜΕΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ 0:27:56,17 0:27:52,31 0:13:50,25 0:14:02,06 5:42
94. 81 m 523 ΘΕΟΔΩΣΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:27:58,22 0:27:53,36 0:14:31,34 0:13:22,03 5:42
95. 14 f 559 ΜΕΪΜΕΤΕΑ ΙΜΕΛΝΤΑ 0:28:07,58 0:28:02,72 0:14:09,59 0:13:53,13 5:44
96. 82 m 1298 POULAK JOHN 0:28:12,44 0:28:09,88 0:14:28,62 0:13:41,26 5:45
97. 83 m 643 ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:28:22,72 0:28:12,88 0:14:35,89 0:13:36,99 5:47
98. 84 m 654 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:28:35,90 0:28:23,28 0:14:20,17 0:14:03,11 5:50
99. 85 m 563 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:28:39,06 0:28:30,92 0:15:09,64 0:13:21,28 5:50
100. 86 m 518 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:28:59,47 0:28:53,25 0:15:03,72 0:13:49,54 5:54
101. 87 m 636 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:29:01,28 0:29:00,06 0:14:51,13 0:14:08,93 5:55
102. 88 m 547 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:29:22,91 0:29:14,15 0:15:48,19 0:13:25,96 5:59
103. 89 m 649 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:29:29,12 0:29:24,66 0:15:00,17 0:14:24,50 6:01
104. 90 m 548 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:29:40,90 0:29:39,12 0:15:02,45 0:14:36,68 6:03
105. 91 m 531 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:29:45,34 0:29:38,55 0:14:52,64 0:14:45,91 6:04
106. 15 f 532 ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΩΤΑ 0:29:47,56 0:29:37,27 0:15:05,72 0:14:31,55 6:04
107. 92 m 402 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:29:47,64 0:29:37,73 0:15:05,22 0:14:32,51 6:04
108. 93 m 656 ΜΟΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:30:26,75 0:30:16,45 0:15:02,54 0:15:13,91 6:12
109. 16 f 465 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:30:27,54 0:30:21,50 0:16:08,72 0:14:12,79 6:12
110. 94 m 617 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:55,74 0:30:43,78 0:16:09,04 0:14:34,74 6:18
111. 95 m 598 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:00,34 0:30:46,82 0:16:38,08 0:14:08,75 6:19
112. 96 m 659 ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:31:06,92 0:31:00,53 0:15:20,63 0:15:39,90 6:21
113. 97 m 502 ΓΚΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:31:22,71 0:31:14,79 0:15:40,49 0:15:34,30 6:24
114. 98 m 655 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:31,35 0:31:18,79 0:16:35,60 0:14:43,20 6:25
115. 99 m 525 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 0:31:49,13 0:31:40,69 0:16:14,41 0:15:26,29 6:29
116. 17 f 464 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ BΑΡΒΑΡΑ 0:31:49,55 0:31:41,10 0:16:14,94 0:15:26,17 6:29
117. 100 m 621 ΤΣΟΛΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:32:07,96 0:31:53,03 0:15:38,73 0:16:14,30 6:33
118. 101 m 616 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:32:15,12 0:32:03,86 0:16:09,28 0:15:54,58 6:34
119. 102 m 511 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:32:17,05 0:32:11,63 0:16:28,90 0:15:42,74 6:35
120. 18 f 589 ΠΛΙΟΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:32:34,08 0:32:23,98 0:16:09,62 0:16:14,36 6:38
121. 103 m 639 ΝΤΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:32:41,77 0:32:32,73 0:16:30,41 0:16:02,32 6:40
122. 19 f 648 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 0:32:50,53 0:32:42,86 0:17:16,23 0:15:26,64 6:42
123. 104 m 660 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:33:02,05 0:32:56,03 0:16:51,52 0:16:04,52 6:44
124. 105 m 496 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 0:33:03,66 0:32:50,82 0:16:43,68 0:16:07,15 6:44
125. 106 m 526 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:33:50,74 0:33:41,50 0:17:55,23 0:15:46,27 6:54
126. 20 f 575 ΝΤΑΪΦΑ ΜΑΡΙΑ 0:34:24,37 0:34:13,95 0:17:38,92 0:16:35,04 7:01
127. 21 f 580 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:34:45,10 0:34:37,22 0:17:23,49 0:17:13,73 7:05
128. 22 f 657 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:34:45,12 0:34:37,39 0:17:21,78 0:17:15,61 7:05
129. 107 m 508 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:50,22 0:34:40,90 0:16:47,32 0:17:53,59 7:06
130. 108 m 615 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 0:34:50,54 0:34:36,96 0:17:02,31 0:17:34,65 7:06
131. 109 m 588 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:34:50,68 0:34:41,32 0:17:42,37 0:16:58,96 7:06
132. 110 m 578 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 0:34:50,99 0:34:36,71 0:17:02,39 0:17:34,33 7:06
133. 23 f 536 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΜΑΡΙΑ 0:34:51,90 0:34:43,97 0:17:48,81 0:16:55,17 7:06
134. 24 f 662 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:34:51,98 0:34:42,82 0:17:47,68 0:16:55,15 7:06
135. 111 m 576 ΞΕΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:34:52,65 0:34:44,06 0:17:48,04 0:16:56,03 7:07
136. 25 f 670 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:35:30,12 0:35:17,86 0:17:47,52 0:17:30,34 7:14
137. 112 m 671 ΤΣΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:42:45,27 0:42:30,68 0:21:40,61 0:20:50,08 8:43
138. 26 f 545 ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 0:42:45,75 0:42:32,93 0:21:42,44 0:20:50,50 8:43
139. 113 m 538 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:42:45,95 0:42:33,54 0:21:42,88 0:20:50,67 8:43
140. 27 f 669 ΚΑΛΔΗ ΑΝΝΑ 0:44:34,66 0:44:18,38 0:21:37,32 0:22:41,07 9:05

Τελικά αποτελέσματα 3km Κολύμβησης, 6ου Κυπέλλου εθελοντή δότη μυελού των οστών, Καλαμάτα 9/9/2017
Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. pace/km Φύλο Ηλ. Κατ.
1. 1 1 61 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:39:40,62 0:39:36,21 13:13 m M13-18
2. 2 2 16 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0:39:47,01 0:39:42,17 13:15 m M13-18
3. 3 1 136 ΚΟΛΙΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:40:10,87 0:40:02,24 13:23 m M19-39
4. 4 3 82 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:41:22,55 0:41:17,99 13:47 m M13-18
5. 5 2 103 ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:41:23,84 0:41:16,51 13:47 m M19-39
6. 6 4 116 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:41:29,93 0:41:24,88 13:49 m M13-18
7. 7 3 135 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:43:34,16 0:43:26,82 14:31 m M19-39
8. 8 1 80 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΧΑΡΡΙΣΗΣ 0:45:39,29 0:45:35,02 15:13 m M40+
9. 9 5 83 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:47:33,48 0:47:27,22 15:51 m M13-18
10. 10 6 133 ΧΡΥΣΟΜΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:47:34,03 0:47:27,01 15:51 m M13-18
11. 11 4 107 ΝΤΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:47:45,70 0:47:36,48 15:55 m M19-39
12. 1 1 117 ΤΗΓΑΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 0:48:00,25 0:47:54,54 16:00 f F13-18
13. 12 7 87 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:48:00,58 0:47:55,28 16:00 m M13-18
14. 13 8 2 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:48:22,98 0:48:17,85 16:07 m M13-18
15. 2 1 40 ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:48:26,32 0:48:17,62 16:08 f F19-39
16. 14 5 47 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΡΜΑΝΔΟΣ 0:50:24,40 0:50:15,63 16:48 m M19-39
17. 15 2 140 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:50:27,71 0:50:15,96 16:49 m M40+
18. 16 6 132 ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:51:13,34 0:51:03,94 17:04 m M19-39
19. 17 7 49 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:52:08,22 0:52:02,64 17:22 m M19-39
20. 18 3 95 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:52:12,90 0:52:00,52 17:24 m M40+
21. 19 4 110 ΒΑΙΑΝΗΣ ΕΜΙΛΙΟΣ 0:52:16,50 0:52:05,72 17:25 m M40+
22. 3 2 1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:53:54,22 0:53:47,87 17:58 f F13-18
23. 20 9 85 ΦΙΣΚΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:54:13,57 0:54:06,55 18:04 m M13-18
24. 21 5 64 ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ ΝΗΦΩΝ 0:54:58,90 0:54:44,76 18:19 m M40+
25. 22 8 119 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:55:11,28 0:54:57,96 18:23 m M19-39
26. 23 9 21 ΔΟΥΡΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:14,79 0:55:04,85 18:24 m M19-39
27. 4 1 97 ΠΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:55:27,49 0:55:22,51 18:29 f
28. 24 6 101 ΒΑΚΙΡΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:56:02,45 0:55:49,67 18:40 m M40+
29. 25 7 84 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:57:27,38 0:57:16,19 19:09 m M40+
30. 26 8 125 ΜΑΚΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:59:30,30 0:59:21,81 19:50 m M40+
31. 5 1 8 ΒΕΛΜΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:00:26,05 1:00:13,00 20:08 f F40+
32. 27 10 27 ΕΥΓΕΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:02:03,72 1:01:50,29 20:41 m M19-39
33. 6 2 62 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:02:05,88 1:01:55,45 20:41 f F19-39
34. 28 9 29 ΖΕΠΠΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:04:35,79 1:04:29,61 21:31 m M40+
35. 7 2 53 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ 1:05:52,22 1:05:44,00 21:57 f F40+
36. 29 1 91 ΧΟΝΔΡΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:07:59,58 1:07:50,91 22:39 m
37. 8 3 5 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:11:14,14 1:11:04,48 23:44 f F40+
38. 30 10 31 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:12:08,28 1:11:55,81 24:02 m M40+
39. 9 4 138 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:13:18,20 1:13:07,68 24:26 f F40+
40. 31 11 56 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:17:03,64 1:16:51,18 25:41 m M40+
41. 10 5 52 ΜΑΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:22:01,37 1:21:51,12 27:20 f F40+

Τελικά αποτελέσματα 1km Κολύμβησης, 6ου Κυπέλλου εθελοντή δότη μυελού των οστών, Καλαμάτα 9/9/2017
Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. pace/km Φύλο Ηλ. Κατ.
1. 1 1 90 ΧΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:03,72 14:59,03 15:03 m M13-18
2. 2 1 128 ΚΩΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:24,47 15:18,76 15:24 m M19-39
3. 1 1 70 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 16:30,40 16:25,35 16:30 f F13-18
4. 2 2 45 ΛΑΠΙΩΤΗ ΣΗΛΙΑ 16:33,13 16:28,20 16:33 f F13-18
5. 3 3 75 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 16:36,97 16:32,57 16:36 f F13-18
6. 3 2 129 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16:37,90 16:32,65 16:37 m M19-39
7. 4 3 120 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:58,37 16:51,77 16:58 m M19-39
8. 5 2 60 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 17:03,92 16:57,49 17:03 m M13-18
9. 4 1 89 ΧΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17:51,63 17:46,32 17:51 f
10. 5 1 102 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17:54,89 17:45,81 17:54 f F19-39
11. 6 1 81 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18:18,63 18:10,75 18:18 m M40+
12. 7 4 105 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18:30,36 18:24,73 18:30 m M19-39
13. 8 5 42 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19:05,57 19:00,13 19:05 m M19-39
14. 9 6 18 ΔΟΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19:34,16 19:20,45 19:34 m M19-39
15. 10 7 131 ΒΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19:46,27 19:38,39 19:46 m M19-39
16. 11 2 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19:57,12 19:47,52 19:57 m M40+
17. 12 1 94 ΜΑΚΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 20:23,09 20:16,66 20:23 m
18. 13 2 59 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20:24,91 20:19,92 20:24 m
19. 14 3 72 ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 20:25,23 20:19,16 20:25 m
20. 15 3 134 ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20:37,61 20:24,37 20:37 m M40+
21. 16 4 6 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20:41,13 20:35,50 20:41 m M40+
22. 17 5 78 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 21:51,03 21:42,52 21:51 m M40+
23. 18 8 19 ΔΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 22:18,19 22:02,95 22:18 m M19-39
24. 19 4 123 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 22:20,37 22:12,65 22:20 m
25. 6 1 39 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 23:23,96 23:17,84 23:23 f F40+
26. 7 2 17 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 24:20,06 24:10,12 24:20 f F19-39
27. 20 9 4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24:31,97 24:23,81 24:31 m M19-39
28. 21 10 57 ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 27:35,03 27:23,74 27:35 m M19-39
29. 22 6 54 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27:35,74 27:27,58 27:35 m M40+
30. 23 7 114 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:48,69 27:41,45 27:48 m M40+
31. 24 8 67 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28:18,96 28:05,98 28:18 m M40+
32. 25 9 7 ΒΕΒΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28:45,12 28:32,54 28:45 m M40+
33. 26 10 34 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 29:53,91 29:46,46 29:53 m M40+
34. 27 11 88 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:55,80 30:47,92 30:55 m M40+
35. 28 12 20 ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31:45,47 31:29,83 31:45 m M40+
36. 29 11 93 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31:54,09 31:43,42 31:54 m M19-39
37. 30 13 124 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32:15,24 32:04,65 32:15 m M40+
38. 31 14 122 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32:35,79 32:25,21 32:35 m M40+
39. 8 2 9 ΒΕΤΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 36:19,77 36:10,37 36:19 f F40+
40. 32 15 115 ΓΚΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40:26,65 40:20,30 40:26 m M40+

Τελικά αποτελέσματα 500m Κολύμβησης, 6ου Κυπέλλου εθελοντή δότη μυελού των οστών, Καλαμάτα 9/9/2017
Κατάταξη Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερματισμού Καθαρός Χρ. pace/km Φύλο Ηλ. Κατ.
1. 1 1 77 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 07:46,96 07:44,12 15:33 m M19-39
2. 2 1 113 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 08:31,58 08:28,99 17:03 m M13-18
3. 3 2 111 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 08:43,92 08:41,75 17:27 m M13-18
4. 1 1 63 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 08:50,61 08:47,92 17:41 f F19-39
5. 2 1 48 ΛΟΥΚΑΡΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 08:54,21 08:51,84 17:48 f
6. 4 3 112 ΣΟΛΩΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 08:57,56 08:55,19 17:55 m M13-18
7. 3 1 71 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 09:13,31 09:10,55 18:26 f F13-18
8. 5 4 130 ΚΟΣΙΦΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09:34,33 09:32,02 19:08 m M13-18
9. 4 2 46 ΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 09:46,86 09:43,50 19:33 f
10. 6 5 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 09:49,22 09:45,74 19:38 m M13-18
11. 5 2 118 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 09:53,66 09:53,66 19:47 f F13-18
12. 6 2 104 ΛΥΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 09:56,87 09:53,33 19:53 f F19-39
13. 7 2 22 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 10:04,93 10:00,93 20:09 m M19-39
14. 7 3 13 ΓΚΟΤΣΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 10:07,31 10:04,33 20:14 f F13-18
15. 8 1 68 ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11:19,58 11:15,84 22:39 m
16. 8 3 92 ΜΑΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΣΙΑ 11:22,23 11:18,49 22:44 f
17. 9 4 55 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 11:23,41 11:19,41 22:46 f
18. 9 3 65 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11:25,68 11:20,36 22:51 m M19-39
19. 10 4 137 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:31,74 11:25,85 23:03 m M19-39
20. 10 5 36 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΑΙΡΗ 11:37,86 11:37,86 23:15 f
21. 11 4 139 ΑΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 11:53,51 11:50,72 23:47 f F13-18
22. 12 5 106 ΚΑΝΟΥΛΑ ΡΕΒΕΚΚΑ 12:20,02 12:16,66 24:40 f F13-18
23. 11 5 141 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 12:25,80 12:21,34 24:51 m M19-39
24. 13 3 32 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 12:37,83 12:34,03 25:15 f F19-39
25. 12 2 51 ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 13:25,87 13:20,74 26:51 m
26. 13 3 74 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 13:28,98 13:24,57 26:57 m
27. 14 4 126 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:35,88 13:31,62 27:11 m
28. 15 5 38 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 13:52,99 13:47,82 27:45 m
29. 16 6 86 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:56,67 13:50,84 27:53 m
30. 14 6 100 ΜΑΡΙΣΕΛ ΞΑΝΘΗ 13:56,70 13:53,86 27:53 f
31. 17 7 41 ΚΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 13:59,63 13:54,46 27:59 m
32. 18 8 50 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14:29,72 14:24,79 28:59 m
33. 19 9 121 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 14:39,93 14:35,35 29:19 m
34. 20 1 11 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 15:50,51 15:44,00 31:41 m M40+
35. 21 2 28 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15:57,05 15:51,82 31:54 m M40+
36. 15 4 98 ΓΕΩΡΓΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16:21,77 16:17,12 32:43 f F19-39
37. 16 7 99 ΜΑΡΙΣΕΛ ΑΜΑΛΙΑ 16:22,01 16:18,38 32:44 f
38. 22 3 109 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:47,29 17:40,81 35:34 m M40+
39. 23 6 108 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18:23,61 18:18,70 36:47 m M19-39
40. 24 7 33 ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19:51,16 19:48,03 39:42 m M19-39

 

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2017-09-09 00:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001